Słodki smak pomarańczy

Vroom by the Sea
Włochy, podróż, Vespa
Ag2S

Inne wydania

Trudno rozstrzygnąć, czy Peter bardziej kocha Włochy czy skutery, w każdym razie żywiołowo za nimi tęskni. Wyrusza z Toskanii na szaloną wyprawę na vespie zwanej Marcello, eleganckiej i stylowej jak sam Mastroianni. Celem jego podróży są najbardziej urocze zakątki włoskiego wybrzeża oraz wyspy – Sycylia, Sardynia, Elba. Na deser zostawia sobie Wieczne Miasto – Rzym. Spotyka fantastycznych...

Spotyka fantastycznych ludzi, delektuje się rewelacyjną kuchnią i odkrywa Włochy, jakich nie opisują najlepsze przewodniki.

Gdziekolwiek się zjawia na swoim skuterze, barmani fundują mu piwo, kobiety wpadają w zachwyt, a kierowcy trąbią.

Żywy kolor Marcella, białe paski i lśniące chromem wykończenia były tak niezwykłe, że każdy musiał przyznać, że prezentuje się bardzo szykownie. A ponieważ byłem kierowcą tego skutera, więc także świetnie wyglądałem.

Udaj się na szalone włoskie wakacje, w trakcie których odkryjesz nieznane i fascynujące oblicze Italii!

źródło opisu: http://ksiegarnia.pascal.pl/

źródło okładki: http://ksiegarnia.pascal.pl/

eduko7 | 2015-06-07
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 28 października 2013

Podróż sentymentalna, swoiste pożegnanie z wolnością? Wszakże autor lada moment ma zostać ojcem? I czy to w porządku, że zostawia swoją kobietę w tym czasie, który powinni spędzać razem? Skoro obie strony tego chcą, to dlaczego nie. Zwłaszcza, że miejsca rzeczywiście warte odwiedzenia: Sycylia, Sardynia, Elba, a na koniec Wieczne Miasto - Rzym. Warto obyć tę podróż wraz z autorem, zwłaszcza jesienią lub zimą, gdy u nas brakuje już słońca.

Lawenda | 2014-02-02
Na półkach: Przeczytane, Podróże
Przeczytana: 03 stycznia 2014

Ostatnie wakacje przed wejściem w role tatusia.
Fajnie się czyta, ale nie jest to książka do której kiedyś wrócę.

tomczankas | 2017-08-25
Na półkach: Przeczytane, Reportaż, Humor