Zgłosuj na książki roku 2017

W Poszukiwaniu własnej drogi

Wydawnictwo: tCHu doM wYdawniczy

'W Poszukiwaniu własnej drogi' to ekscytująca książka, będąca zapisem zwierzeń, dyskusji, a nawet ostrych starć, wynikłych ze spotkania dwojga niezwykłych postaci - Marii Szyszkowskiej, uczonej (będącej filozofem i politykiem - w obu rolach wzbudza gorące emocje opinii publicznej) i - Gabriela Michalika, cenionego reportera, autora opowiadań, korespondencji wojennych i reportaży o współczesnej Polsce (ale też ekscentrycznego właściciela starego dworu w Karnkowie). Dwie silne indywidualności podejmują próbę znalezienia odpowiedzi na pytanie o podstawy ich - jakże różnych - światopoglądów, usiłują odszukać to, co łączy, ale też bez pardonu punktują wszystko, co uznają za błąd. Ukazuje się wiele książek stanowiących zapisy rozmów z politykami. Na ich tle szczerość i bezpośredniość tego dialogu o życiu społecznym, religii, obyczajach i uczuciach to swoisty ewenement. I jedna z przyczyn, dla których 'W Poszukiwaniu własnej drogi' jest książką godną szczególnego polecenia.

źródło opisu: http://www.tchu.com.pl/

źródło okładki: http://www.tchu.com.pl/