Człowiek uwikłany. Ideały jako drogowskazy

2014-01-01
Filozofia antropologia filozoficzna
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

„Człowiek uwikłany. Ideały jako drogowskazy” to cykl swoistych wykładów o człowieku i tym, co dla niego najważniejsze – w procesie samodzielnej pracy nad sobą oraz funkcjonowaniu w społeczeństwie.

Więcej: http://dajprzeczytac.blogspot.com/2020/10/czowiek-uwikany-ideay-jako-drogowskazy.html

Dodaj cytat z książki Człowiek uwikłany. Ideały jako drogowskazy