Doktor Dolittle i Tajemnicze Jezioro

Cykl: Doktor Dolittle (tom 10) | Seria: Znak Emotikon
Wydawnictwo: Znak emotikon
9788324019519
Ag2S

Doktor Dolittle wyrusza nad Tajemnicze Jezioro! Stary afrykański żółw, który pamięta czasy potopu, zaginął. Trzęsienie ziemi zmiotło jego dom z wyspy na Tajemniczym Jeziorze. Doktor Dolittle wraz ze swymi zwierzętami rusza na wyprawę, by uratować przyjaciela. Przed nimi długa, niebezpieczna podróż. Kogo spotkają po drodze? Jakie czekają ich przygody? I czy stary żółw opowie im jeszcze raz...

Doktor Dolittle wyrusza nad Tajemnicze Jezioro!

Przed nimi długa, niebezpieczna podróż. Kogo spotkają po drodze? Jakie czekają ich przygody? I czy stary żółw opowie im jeszcze raz swoją historię?
Jedna z mniej znanych i najbardziej tajemniczych opowieści o doktorze Dolittle i jego zwierzętach.

źródło opisu: http://www.znak.com.pl/

źródło okładki: http://www.znak.com.pl/

Lidka | 2017-06-13

Od dziecka pałałam miłością do zwierząt i tym samym zaraziłam swoje dzieci. Książka o rewelacyjnym weterynarzu (później jego córki) jest po prostu kwintesencją wszelkich cnót jeśli chodzi o podejście do zwierząt no i relacje między nimi.Ktoś kto rozumie mowę zwierząt jest przecież nierzeczywisty ale ilu z nas chciało choć raz wiedzieć co też nasze pupile miały by nam do powiedzenia? :)
Polecam

Daniel | 2017-09-04