Doktor Dolittle i Tajemnicze Jezioro

Okładka książki Doktor Dolittle i Tajemnicze Jezioro
Hugh Lofting Wydawnictwo: Znak emotikon Cykl: Doktor Dolittle (tom 10) Seria: Znak Emotikon literatura dziecięca
literatura dziecięca
1987-01-01
9788324019519
Maria Makuch

więcej Więcej

Rewelacyjna książka. Aż wróciły wspomnienia z dzieciństwa, kiedy to uwielbiałem czytać historię o doktorze rozmawiającym ze zwierzętami i oglądać filmy przedstawiające tę postać. Nie od łączny element kanonu lektur szkolnych.
Myślę, że wiele osób może przeczytać, jako lekką i przyjemną książkę do poduszki.

Od dziecka pałałam miłością do zwierząt i tym samym zaraziłam swoje dzieci. Książka o rewelacyjnym weterynarzu (później jego córki) jest po prostu kwintesencją wszelkich cnót jeśli chodzi o podejście do zwierząt no i relacje między nimi.Ktoś kto rozumie mowę zwierząt jest przecież nierzeczywisty ale ilu z nas chciało choć raz wiedzieć co też nasze pupile miały by nam do...

• Dzieciństwo
  • Chcę w prezencie