Węgry. Praktyczny przewodnik

Wydawnictwo: Bezdroża

WĘGRY – najlepsze kąpieliska termalne w Europie, stepowe rancza oraz gospody na puszcie, gdzie w kotłach nad ogniem gotuje się bogracz, i oczywiście magiczny Budapeszt uznany przez UNESCO za jedną z najpiękniejszych stolic świata.Praktyczny Przewodnik dla PodróżnikówOddajemy Ci w ręce nasz najpełniejszy przewodnik po Węgrzech. Zapakowaliśmy do niego mnóstwo niezbędnych informacji tak, jak pakuje się plecak przed wielką wyprawą. Nie zamieściliśmy w nim wielu zdjęć, bo woleliśmy wyczerpująco opowiedzieć Ci o tym, co warto zobaczyć i czego doświadczyć w tym kraju. Aby Twój bagaż był lżejszy, specjalnie wybraliśmy bardzo lekki papier, niemęczący oczu nawet w ostrym słońcu.Ten przewodnik pomoże Ci zaplanować podróż i zaprowadzi do wszystkich miejsc, które chciałbyś odwiedzić.WĘGRY nie będą miały przed Tobą żadnych tajemnic.To nasz najlepszy przewodnik, bo:* znajdziesz w nim bardzo szczegółowe informacje* sam zaplanujesz ambitną wyprawę* odkryjesz miejsca, do których nie trafią zwykli turyści

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion