Jestem tym co zjadłem i jestem przerażony oraz inne dygresje Mistrza Komedii

Tłumaczenie: Maciej Krupa
Wydawnictwo: M
I Am What I Ate... and I'm frightened!!! And Other digressions from the Doctor of Comedy
8372219503
Bill Cosby
poradniki

Co dzieje się z sześdziesięciopięcioletnim, legendarnym aktorem komediowym, po tym jak przez sześć dekad pozwala sobie na spełnianie wszelkich zachcianek, korzystając z uroków życia? Przeczytaj tę książkę i będziesz wiedział! Jestem tym, co zjadłem i jestem przerażony!!! to książka dla każdego, kto kiedykolwiek: - wzdychał za zapiekanką - tęsknił za pączkami z marmoladą - pożądał rogalików...

- wzdychał za zapiekanką
- tęsknił za pączkami z marmoladą
- pożądał rogalików
- miał tajemny składzik jagnięcych kotletów do nocnego podjadania
- dysponował nadzwyczajną zdolnością do lokalizowania wspaniałych przydrożnych barów fast food bez korzystania z mapy
- doświadczył pragnienia prowadzenia bardziej zdrowego trybu życia
- ma niesamowity apetyt na prześmieszny humor!

asenata | 2013-10-01
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: kwiecień 2013

Taka sobie lekka książeczka, można przeczytać, ale spodziewałam się więcej humoru, z którego tak znany jest Bill Cosby. Trochę się zawiodłam.

Mary | 2015-03-30
Przeczytana: 30 marca 2015

Zabawna książka na jedno popołudnie, gdy chcemy by nasz umysł odpoczął od myślenia :)

ofelia | 2016-01-18
MALOWANA | 2014-05-04