Myśl pozytywnie

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
poradniki

To zbiór praktycznych wskazówek dla osób pragnących świadomie kierować swom życiem. Autorka przedstawia ćwiczenia, które pomogą w uzyskaniu kontroli nad własną przyszłością poprzez :ustalenie programu sukcesu osobistegopokonanie stresu w życiu osobistym i zawodowymwyeliminowanie negatywnych myśliprzejęcie odpowiedzialności za własne poczynania

lookingforhappiness | 2014-08-04
Na półkach: Przeczytane, Psychologiczne
Przeczytana: 04 sierpnia 2014

Już na początku najbardziej urzekła mnie prosta i urocza okładka książki. Dawno nie czytałam książki o psychologicznym podłożu, dlatego z chęcią sięgnęłam po dzieło Very Peiffer. Pierwsze strony faktycznie zrobiły na mnie dobre wrażenie. Jednak kolejne już nie. Autorka bardzo króciutko opisuje wybrane problemy i za każdym razem daje taką samą poradę: zrób coś. Mimo że większość problemów mnie w żadnym stopniu nie dotyczyła, przeczytałam całość. Teraz już wiem, że książka jest tak samo prosta i urocza jak okładka - niestety nie wnosi za wiele. Dla kogoś starającego się zmienić coś w swoim życiu poradnik Very Peiffer z pewnością okaże się zbyt słaby.

ani_anka | 2011-06-01
Przeczytana: 01 czerwca 2011

Książka bardzo słaba, problem potraktowany w wielkim uproszczeniu.
Dla kogoś kto sobie nie radzi ze sobą zupełnie bezużyteczny ponieważ zawiera rady typu: zamiast się dąsać zrób coś ze sobą. Dla kogoś kto nad sobą pracuje jest również bez sensu, bo traktuje problem powierzchownie.

mariola | 2016-10-24
mateuszadrian | 2016-06-29