Życie może być proste. Jak żyć łatwo i szczęśliwie

Wydawnictwo: Philip Wilson
Simplify your life
poradniki

W książce zawarto rady doskonałe dla każdego z nas. Jak wygrać z papierami na swoim biurku, Ile korzyści i radości może dać posprzątane mieszkanie, Jak stać się bogatszym, mniej myśląc o pieniądzach, Jak zwolnić tempo życia i nauczyć się korzystać z własnego czasu, Jak zachować zdrowie i sprawność w miły i przyjemny sposób, Jak zdobyć przyjaciół, Od czego zależy szczęście w rodzinie, Jak pogodzić pracę i swój związek z partnerem, Gdzie szukać celu i szczęścia w życiu

Krystyna | 2016-12-01
mariola | 2016-10-23