Okładka książki Myśl i bogać się 2

Emka
poradniki
typ
papier
7.21 (82 ocen i 13 opinii)

Opis książki

Książka odmieniła życie milionów mężczyzn i kobiet, zarówno dorosłych, jak i wkraczających w dojrzałe życie i stworzyła wspaniałe dziedzictwo osiągnięć dokonanych przez dzisiejszych i wczorajszych czołowych działaczy w dziedzinie biznesu, administracji rządowej i życia publicznego.

Gdzie kupić?

Na półkach: Poradniki, Przeczytane

Takie sobie...

| 2013-07-06
Przeczytana: 06 lipca 2013

Rewelacyjna książka, która zmusza do głębokiej refleksji nad samym sobą. Podane w niej przykłady i historie ludzi sukcesu niesamowicie motywują do działania. Według mnie pozycja obowiązkowa dla ludzi interesujących się rozwojem osobistym i pragnących zdobycia bogactwa finansowego i stokroć ważniejszego bogactwa - umysłowego. Polecam.

zetens | 2014-06-13
Przeczytana: 12 października 2013

Mam ambiwalentne odczucia co do tej książki. Sporo ciekawych przykładów ludzi sukcesu ale zarazem brak sensownych recept a sama książka nie jest tak dobrze skonstruowana jak uTracy'ego. Pare dziwnych rzeczy jak np rozdzial o tym ze we wlasnym mozgu robi sobie spotkania z Lincolnem, Carnegiem, Edisonem, Napoleonem i innymi i ze jeden sie kloci, drugi sie spoznia a inny pali cygaro. W innym miejscu pierdoli o telepatii

Dekadent | 2014-03-05

Teologia lewacka, ale mimo wszystko warta przeczytania. Dużo mówi o człowieku i że bogaty człowiek, to tak na prawdę zdeterminowany człowiek, który ma cel i ten cel będzie realizował. Nie ma wykrętów, nie ma pobłażania - jeżeli chcesz, to możesz, a jeżeli nie możesz, to znaczy, że czegoś w głębi serca nie pragniesz, albo jesteś przepełniony lękiem. Trzeba poznać siebie.

Tobiasz | 2012-12-30
Przeczytana: 30 grudnia 2012

Książka wybitna. Tak, jak napisał smiler: "Świetna książka, ale robi robi znacznie większe wrażenie na osobach, które mają już do siebie bardzo dużo zaufania i wierzą w swoje możliwości."
Bogactwo i sukces wyłożone jak kawa na ławę, ale trzeba w to po prostu uwierzyć i chcieć wyjść ze swojej strefy komfortu. Innej opcji nie ma!

janko0123 | 2013-02-10
Przeczytana: 10 kwietnia 2011

W każdym swoim życiu można się bogacić ,nawet w drobnych rzeczach ,wzbogać się wewnętrznie i utrzymać ten stan ,to już co innego,polecam książkę ona pozwoli nam osiągnąć ten stan.

smiler | 2011-01-12
Przeczytana: 09 stycznia 2011

KsiazeKowcioI | 2011-12-03

Stara Data = Świetna Data. Bardzo dobra książka gdzie teoria jest przełożona na bardziej ludzki język niż te paplanie o prorozwoju w nowocześniejszej literaturze.

Michał | 2012-12-04
Przeczytana: wrzesień 2012

Niesamowita książka. Jeśli jeszcze jej nie czytałeś - przeczytaj, niezależnie od tego czy powodzi Ci się świetnie, czy marnie - książka otwiera oczy.

mateo270390 | 2014-04-03

Za każdym razem odkrywam w niej "coś" nowego... Polecam!

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto

Pobierz aplikację mobilną

Kalendarium literackie
  • Elias Canetti
    109. rocznica
    urodzin
    Tylko że powieści nie są żadną strawą dla ducha. Przyjemność, jaką być może sprawiają, przepłaca się niezmiernie; rozkładają one najlepszy charakter. Człowiek uczy się wczuwać w rozmaite typy ludzkie, zaczyna smakować w różnorodności, wciela się w postacie, które mu się podobają. Każde stanowisko st... pokaż więcej
  • Dawid Grosman
    60. rocznica
    urodzin
    Zabiję matkę jeśli mnie jeszcze raz urodzi
  • Michael A. Cremo
    91. rocznica
  • Melissa Marr
    42. rocznica
    urodzin
    Czasami miłość oznacza, że trzeba odejść.
  • Josephine Tey
    118. rocznica
  • Adam Boniecki
    80. rocznica
    urodzin
    (...) drzemie w nas wciąż nadmiar lęku, słabości, poczucia niższości. Człowiek pewny swojej ojczyzny, nie będzie szalał na jej punkcie. Człowiek pewny swojej wiary nie będzie wszędzie węszył jej prześladowań. I odwrotnie. To niepewność własnych przekonań budzi agresję obronną u wszystkich stworzeń,... pokaż więcej
  • Witold Gombrowicz
    45. rocznica
    śmierci
    Człowiek jest najgłębiej uzależniony od swojego odbicia w duszy drugiego człowieka.
  • Randy Pausch
    6. rocznica
    śmierci
    Czas jest wszystkim, co masz ... i pewnego dnia może się okazać, że masz go mniej, niż sądzisz.

Znajdź nas na Facebooku