Okładka książki Myśl i bogać się 2

Emka
poradniki
typ
papier
7.2 (86 ocen i 13 opinii)

Opis książki

Książka odmieniła życie milionów mężczyzn i kobiet, zarówno dorosłych, jak i wkraczających w dojrzałe życie i stworzyła wspaniałe dziedzictwo osiągnięć dokonanych przez dzisiejszych i wczorajszych czołowych działaczy w dziedzinie biznesu, administracji rządowej i życia publicznego.

Gdzie kupić?

Na półkach: Poradniki, Przeczytane

Takie sobie...

| 2013-07-06
Przeczytana: 06 lipca 2013

Rewelacyjna książka, która zmusza do głębokiej refleksji nad samym sobą. Podane w niej przykłady i historie ludzi sukcesu niesamowicie motywują do działania. Według mnie pozycja obowiązkowa dla ludzi interesujących się rozwojem osobistym i pragnących zdobycia bogactwa finansowego i stokroć ważniejszego bogactwa - umysłowego. Polecam.

zetens | 2014-06-13
Przeczytana: 12 października 2013

Mam ambiwalentne odczucia co do tej książki. Sporo ciekawych przykładów ludzi sukcesu ale zarazem brak sensownych recept a sama książka nie jest tak dobrze skonstruowana jak uTracy'ego. Pare dziwnych rzeczy jak np rozdzial o tym ze we wlasnym mozgu robi sobie spotkania z Lincolnem, Carnegiem, Edisonem, Napoleonem i innymi i ze jeden sie kloci, drugi sie spoznia a inny pali cygaro. W innym miejscu pierdoli o telepatii

Dekadent | 2014-03-05

Teologia lewacka, ale mimo wszystko warta przeczytania. Dużo mówi o człowieku i że bogaty człowiek, to tak na prawdę zdeterminowany człowiek, który ma cel i ten cel będzie realizował. Nie ma wykrętów, nie ma pobłażania - jeżeli chcesz, to możesz, a jeżeli nie możesz, to znaczy, że czegoś w głębi serca nie pragniesz, albo jesteś przepełniony lękiem. Trzeba poznać siebie.

Tobiasz | 2012-12-30
Przeczytana: 30 grudnia 2012

Książka wybitna. Tak, jak napisał smiler: "Świetna książka, ale robi robi znacznie większe wrażenie na osobach, które mają już do siebie bardzo dużo zaufania i wierzą w swoje możliwości."
Bogactwo i sukces wyłożone jak kawa na ławę, ale trzeba w to po prostu uwierzyć i chcieć wyjść ze swojej strefy komfortu. Innej opcji nie ma!

janko0123 | 2013-02-10
Przeczytana: 10 kwietnia 2011

W każdym swoim życiu można się bogacić ,nawet w drobnych rzeczach ,wzbogać się wewnętrznie i utrzymać ten stan ,to już co innego,polecam książkę ona pozwoli nam osiągnąć ten stan.

smiler | 2011-01-12
Przeczytana: 09 stycznia 2011

KsiazeKowcioI | 2011-12-03

Stara Data = Świetna Data. Bardzo dobra książka gdzie teoria jest przełożona na bardziej ludzki język niż te paplanie o prorozwoju w nowocześniejszej literaturze.

Michał | 2012-12-04
Przeczytana: wrzesień 2012

Niesamowita książka. Jeśli jeszcze jej nie czytałeś - przeczytaj, niezależnie od tego czy powodzi Ci się świetnie, czy marnie - książka otwiera oczy.

mateo270390 | 2014-04-03

Za każdym razem odkrywam w niej "coś" nowego... Polecam!

Załóż konto za darmo!

103. rocznica
  • Katarzyna Berenika Miszczuk
    26. rocznica
    urodzin
    - Latanie... jest jak pierwsza miłość. Jak zakochanie. Nie umiałem znaleźć porównania, dopóki cię nie spotkałem.
  • Stefan Darda
    42. rocznica
    urodzin
    W towarzystwie przyjaciela nie istnieje coś takiego jak niezręczna cisza.
  • Stefania Grodzieńska
    100. rocznica
    urodzin
    I wszystko byłoby pięknie, gdybym nie zauważyła skrzywienia na twarzach moich czytelników. Zdaje się, że Wam się to opowiadanie nie podoba... A, przepraszam, co Państwo w tej chwili robią? Przepraszam za wyrażenie, byczą się Państwo, tak? Opowiadania satyryczne się czyta, tak? Znamy takich, co mają... pokaż więcej
  • Walter Kirn
    52. rocznica
    urodzin
    Szybkie przyjaźnie to nie jedyne, jakie zawieram, ale najlepsze. Bo ci ludzie znają życie dużo lepiej niż moi bliscy.
  • Frederik Pohl
    1. rocznica
    śmierci
    może dojrzałość polega na tym, że chce się tego, czego się samemu chce, a nie tego, co inni ci każą chcieć
  • Stanisław Grochowiak
    38. rocznica
    śmierci
    Wolność dla wszystkich. Giniemy za wolność. Najwyższą wartość człowieka jest wolność.Chyba tylko wrodzone poczucie złego smaku pozwoliło ludzkości na aż tak natrętne nadużywanie nic nie znaczącego liczmanu. Dodajmy do tego, że w imię tejśce wolności, owszem, więziono, gilotynowano i brano w jasyr ca... pokaż więcej
  • Viktor E. Frankl
    17. rocznica
    śmierci
    To, że jako istoty ludzkie jesteśmy wyjątkowi i jedyni w swoim rodzaju, wyróżnia nas spośród innych, nadając sens naszej egzystencji i wpływając w jednakowy sposób na naszą pracę twórczą, jak i na naszą zdolność do miłości. Kiedy uświadomimy sobie, że nie da się zastąpić jednego człowieka drugim, ro... pokaż więcej

Znajdź nas na Facebooku