Okładka książki Myśl i bogać się

Myśl i bogać się

Autor:
wydawnictwo
Emka
poradniki
typ
papier
7,29 (101 ocen i 15 opinii)

Opis książki

Książka odmieniła życie milionów mężczyzn i kobiet, zarówno dorosłych, jak i wkraczających w dojrzałe życie i stworzyła wspaniałe dziedzictwo osiągnięć dokonanych przez dzisiejszych i wczorajszych czołowych działaczy w dziedzinie biznesu, administracji rządowej i życia publicznego.

Gdzie kupić?

Polecamy

Opinie czytelników
skarbka78 | 2014-10-08
Przeczytana: 04 października 2014

Nie jest to typowa książeczka do poczytania dla przyjemności, ale podręcznik dla wytrwałych, z ćwiczeniami do systematycznego stosowania w praktyce.

"Książka N. Hilla tłumaczona na wiele języków i wydawana w milionowych nakładach w wielu krajach świata, stała się niekwestionowanym dziełem literatury motywującej działania ludzkie. Napisana z inspiracji Andrew Carnegiego, poprzez swych niezliczonych czytelników uznawana jest za swoistą "kartę powołania", która - na przekór trudnością ocenianym przez inne systemy motywacyjne jako niepokonalne - skierowała ich na drogę wiodącą do sławy i bogactwa. Książka "Myśl i bogać się" wraz z "Podręcznym poradnikiem" odmieniła życie milionów mężczyzn i kobiet, zarówno dorosłych, jak i wkraczających w dojrzałe życie i stworzyła wspaniałe dziedzictwo osiągnięć dokonanych przez dzisiejszych i wczorajszych czołowych działaczy w dziedzinie biznesu, administracji rządowej i życia publicznego.
Czytając tę książkę...

Jakub | 2010-08-01
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 30 lipca 2010

Książka Napoleona Hilla "Myśl i bogać się" to efekt analizy biografii setki osób które możemy uznać za "ludzi sukcesu". Od czasu pierwszej publikacji w 1937 roku doczekała się aż 42 wydań !

Niewątpliwie jest to najważniejsza lektura z zakresu książek motywujących. "Myśl i bogać się" daje kopa do tego aby zmienić własne życie, porzucić wszystko to co nas dręczy, a zacząć wcielać marzenia w życie.

W książce znajdziemy trzynaście konkretnych kroków do bogactwa. Każdy z nich jest szczegółowo analizowany, poparty przykładami z życia, przy każdym znajdziemy gotową receptę którą należy wcielić w życie. To co czyni tą pozycję wyjątkową na polu książki motywacyjnej jest konkretne, życiowe podejście do tematu oraz szczegółowa formuła dzięki której możemy zmienić kluczowe aspekty swojego życia na lepsze.

Dlaczego warto ją przeczytać ? Pozwala zrzucić z siebie pęta codzienności - zmusza do zastanowienia się nad tym "czego Ja tak naprawdę chce w życiu", ludziom którzy już mają marzenia daje prz...

keys | 2012-12-18
Na półkach: Przeczytane, Poradniki

Takie sobie...

| 2013-07-06
Przeczytana: 06 lipca 2013

Rewelacyjna książka, która zmusza do głębokiej refleksji nad samym sobą. Podane w niej przykłady i historie ludzi sukcesu niesamowicie motywują do działania. Według mnie pozycja obowiązkowa dla ludzi interesujących się rozwojem osobistym i pragnących zdobycia bogactwa finansowego i stokroć ważniejszego bogactwa - umysłowego. Polecam.

zetens | 2014-06-13
Przeczytana: 12 października 2013

Mam ambiwalentne odczucia co do tej książki. Sporo ciekawych przykładów ludzi sukcesu ale zarazem brak sensownych recept a sama książka nie jest tak dobrze skonstruowana jak uTracy'ego. Pare dziwnych rzeczy jak np rozdzial o tym ze we wlasnym mozgu robi sobie spotkania z Lincolnem, Carnegiem, Edisonem, Napoleonem i innymi i ze jeden sie kloci, drugi sie spoznia a inny pali cygaro. W innym miejscu pierdoli o telepatii

Tobiasz | 2012-12-30
Przeczytana: 30 grudnia 2012

Książka wybitna. Tak, jak napisał smiler: "Świetna książka, ale robi robi znacznie większe wrażenie na osobach, które mają już do siebie bardzo dużo zaufania i wierzą w swoje możliwości."
Bogactwo i sukces wyłożone jak kawa na ławę, ale trzeba w to po prostu uwierzyć i chcieć wyjść ze swojej strefy komfortu. Innej opcji nie ma!

Dekadent | 2014-03-05

Teologia lewacka, ale mimo wszystko warta przeczytania. Dużo mówi o człowieku i że bogaty człowiek, to tak na prawdę zdeterminowany człowiek, który ma cel i ten cel będzie realizował. Nie ma wykrętów, nie ma pobłażania - jeżeli chcesz, to możesz, a jeżeli nie możesz, to znaczy, że czegoś w głębi serca nie pragniesz, albo jesteś przepełniony lękiem. Trzeba poznać siebie.

janko0123 | 2013-02-10
Przeczytana: 10 kwietnia 2011

W każdym swoim życiu można się bogacić ,nawet w drobnych rzeczach ,wzbogać się wewnętrznie i utrzymać ten stan ,to już co innego,polecam książkę ona pozwoli nam osiągnąć ten stan.

smiler | 2011-01-12
Przeczytana: 09 stycznia 2011

wojteo171 | 2011-01-03
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Sprzedam
Przeczytana: 02 stycznia 2011

Świetna książka ucząca o motywacji, wytrwałości i psychologii sukcesu

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto