Lubimyczytać.pl to:

Emka
poradniki
typ
papier
7.13 (70 ocen i 11 opinii)

Opis książki

Książka odmieniła życie milionów mężczyzn i kobiet, zarówno dorosłych, jak i wkraczających w dojrzałe życie i stworzyła wspaniałe dziedzictwo osiągnięć dokonanych przez dzisiejszych i wczorajszych czołowych działaczy w dziedzinie biznesu, administracji rządowej i życia publicznego.

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
keys | 2012-12-18
Na półkach: Poradniki, Przeczytane

Takie sobie...

| 2013-07-06
Przeczytana: 06 lipca 2013

Rewelacyjna książka, która zmusza do głębokiej refleksji nad samym sobą. Podane w niej przykłady i historie ludzi sukcesu niesamowicie motywują do działania. Według mnie pozycja obowiązkowa dla ludzi interesujących się rozwojem osobistym i pragnących zdobycia bogactwa finansowego i stokroć ważniejszego bogactwa - umysłowego. Polecam.

Dekadent | 2014-03-05

Teologia lewacka, ale mimo wszystko warta przeczytania. Dużo mówi o człowieku i że bogaty człowiek, to tak na prawdę zdeterminowany człowiek, który ma cel i ten cel będzie realizował. Nie ma wykrętów, nie ma pobłażania - jeżeli chcesz, to możesz, a jeżeli nie możesz, to znaczy, że czegoś w głębi serca nie pragniesz, albo jesteś przepełniony lękiem. Trzeba poznać siebie.

Tobiasz | 2012-12-30
Przeczytana: 30 grudnia 2012

Książka wybitna. Tak, jak napisał smiler: "Świetna książka, ale robi robi znacznie większe wrażenie na osobach, które mają już do siebie bardzo dużo zaufania i wierzą w swoje możliwości."
Bogactwo i sukces wyłożone jak kawa na ławę, ale trzeba w to po prostu uwierzyć i chcieć wyjść ze swojej strefy komfortu. Innej opcji nie ma!

janko0123 | 2013-02-10
Przeczytana: 10 kwietnia 2011

W każdym swoim życiu można się bogacić ,nawet w drobnych rzeczach ,wzbogać się wewnętrznie i utrzymać ten stan ,to już co innego,polecam książkę ona pozwoli nam osiągnąć ten stan.

smiler | 2011-01-12
Przeczytana: 09 stycznia 2011

KsiazeKowcioI | 2011-12-03

Stara Data = Świetna Data. Bardzo dobra książka gdzie teoria jest przełożona na bardziej ludzki język niż te paplanie o prorozwoju w nowocześniejszej literaturze.

Michał | 2012-12-04
Przeczytana: wrzesień 2012

Niesamowita książka. Jeśli jeszcze jej nie czytałeś - przeczytaj, niezależnie od tego czy powodzi Ci się świetnie, czy marnie - książka otwiera oczy.

mateo270390 | 2014-04-03

Za każdym razem odkrywam w niej "coś" nowego... Polecam!

Narrandil | 2012-02-16
Przeczytana: 2011 rok

Dobrze napisana, ale życia mojego nie zmieniła :D

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto

Pobierz aplikację mobilną

Kalendarium literackie
  • Sven Hassel
    97. rocznica
    urodzin
    Porta głosi teorię, że lądują one w obozie koncentracyjnym dla wszy, w którym naukowcy próbują wyhodować specjalną aryjską wesz, dość inteligentną, by podnieść przednią nóżkę w nazistowskim pozdrowieniu, gdyby przypadkiem przechodził tam Adolf
  • Antoni Libera
    65. rocznica
    urodzin
    Gdyby nie było kiczu, nie byłoby wielkiej sztuki. Gdyby nie było grzechu, nie byłoby i życia.
  • Katarzyna Rygiel
    39. rocznica
    urodzin
    Szczerość wymaga odwagi, może dlatego nie cieszy się popularnością.
  • Kazimierz Smoleń
    94. rocznica
  • Jerzy Andrzejewski
    31. rocznica
    śmierci
    Każdy na ziemi ma takie niebo, czyściec i piekło, na jakie zasługuje.
  • Daphne du Maurier
    25. rocznica
    śmierci
    Śniło mi się tej nocy, że znowu byłam w Manderley.
  • Jonasz Kofta
    26. rocznica
    Żeby coś się zdarzyło Żeby mogło się zdarzyć I zjawiła się miłość Trzeba marzyć
  • James Graham Ballard
    5. rocznica
    śmierci
    (...) Rola pisarza, jego upoważnienie i koncesja na tworzenie uległy radykalnej przemianie (...) W pewnym sensie pisarz niczego już nie wie. Nie ma żadnego moralnego prawa do narzucania czegokolwiek. Jego rola sprowadza się obecnie do zaproponowania czytelnikowi wytworu swojej wyobraźni, zbioru opcji i możliwych do wyobrażenia alternatyw. Można go porównać do naukowca, który (...) natrafia nagle na nie zbadany teren czy temat. Może jedynie wysuwać rozmaite hipotezy i konfrontować je z faktami.
  • Ladislav Klíma
    86. rocznica
    śmierci
    Czyż człowiek bardziej od czegokolwiek co przynależy rzeczywistości nie kocha cieni, iluzji, widm?
  • George Gordon Byron
    190. rocznica
    śmierci
    Bo choć dla czasu staje się nicością, ona jest dla mnie całą wiecznością.
  • Tadeusz Rittner
    93. rocznica