Pewność siebie. Przepis na sukces według Napoleona Hilla

Okładka książki Pewność siebie. Przepis na sukces według Napoleona Hilla Napoleon Hill
Okładka książki Pewność siebie. Przepis na sukces według Napoleona Hilla
Napoleon Hill Wydawnictwo: Onepress nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Onepress
2024-03-26
2024-03-26
Katarzyna Rojek
poradnik pewność siebie rozwój osobisty

Miałem duże oczekiwania względem tej książki, jednak muszę powiedzieć, że nie spełniła moich oczekiwań. Książkę warto zacząć od rozdziału drugiego, gdyż pierwsza część nie wnosi żadnej wartości dla czytelnika. Książa jest małych rozmiarów, lecz ma swój przekaz, który może trafić do bardzo zagubionych życiowo czytelników. W książce przedstawiono kilka ciekawych historii z życia ludzi, którzy osiągnęli sukces, lecz historie przedstawione są bardzo lakonicznie, a to niewątpliwie były jedne z lepszych części publikacji. Warto wytrwać do końca książki, gdyż rozdział opisujący pobudzanie pewności siebie u dzieci jest bardzo wartościowy i uważam, że każdy powinien go przeczytać.
W książce zabrakło mi przykładów konkretnych działań i czasami można było odczuć, że niektóre zdania się powtarzają w tej książce co powoduje, iż czytelnik ma wrażenie jakby kolejny raz czytał ten sam akapit. Książka jest bardzo couching'owa, więc jeśli ktoś lubi tego typu publikacje to książka jest właśnie dla takiej osoby.

Uważasz że jesteś pewna/pewny siebie ?
Jeśli nie to ta książka wskaże Ci kierunek aby to zmienić.
Poznasz strategie, które pozwalają Ci kontrolować własne myśli i doładowywać w ten sposób pewność siebie.

Jedną z przyczyn, dla których wiele osób nie sięga po to o czym marzą jest wykształcony w sobie kompleks niższości. Często również osoby z bliskiego otoczenia podcinają nam skrzydła przez co nasza pewność siebie spada. W jaki sposób poradzić sobie z Nimi ? Odpowiedź na to oraz wiele innych nurtujących Cię pytań znajdziesz w tej książce.

Książka jest bardzo krótka ale z każdą kolejną stroną czujesz że dasz radę zrobić krok do przodu. Potężna dawka wiedzy do której należy wracać w chwili zwątpienia we własne możliwości.

Uważasz że jesteś pewna/pewny siebie ?
Jeśli nie to ta książka wskaże Ci kierunek aby to zmienić.

📚PEWNOŚĆ SIEBIE. PRZEPIS NA SUKCES WEDŁUG NAPOLEONA HILLA 🖋 @napoleonhill_oficialbr @wydawnictwo_onepress
🔸🔹🔸🔹🔸🔹
„Pewność siebie. Przepis na sukces według Napoleona Hilla” to niezwykle inspirująca lektura, która prowadzi czytelnika przez labirynt własnych myśli i uczuć, aby odkryć klucz do osobistego sukcesu. Autor, Napoleon Hill, wyraża przekonująco, że pewność siebie jest nie tylko kluczem do osiągnięcia celów, ale także fundamentem szczęśliwego życia.

Książka zaczyna od podstaw, omawiając istotę pewności siebie i jej wpływ na codzienne decyzje i działania. Hill podkreśla, że pewność siebie nie jest cechą wrodzoną, lecz umiejętnością, którą można kształtować i rozwijać. Poprzez praktyczne strategie i przykłady z życia, czytelnik jest prowadzony przez proces budowania pewności siebie, odcinając się od lęków i wątpliwości.

Jednym z najmocniejszych punktów tej książki są inspirujące historie sukcesu, które Hill wykorzystuje jako dowód na moc pewności siebie. Przekonująco ukazuje, że nawet osoby z najtrudniejszego położenia życiowego mogą osiągnąć wielkie rzeczy, jeśli tylko posiądą wystarczającą wiarę we własne możliwości.

Co więcej „Pewność siebie. Przepis na sukces według Napoleona Hilla” nie pozostawia czytelnika na pastwę teorii. Zawiera praktyczne wskazówki dotyczące radzenia sobie z lękiem, ograniczeniami oraz negatywnym wpływem otoczenia. Jest to zdecydowanie lektura, która nie tylko inspiruje, ale także mobilizuje do działań mających na celu rozwój osobisty.

Mimo swojej skromnej objętości, ta książka zawiera bogactwo mądrości, której wartości nie da się przecenić. Stanowi ona niezastąpiony przewodnik dla wszystkich tych, którzy pragną budować pewność siebie i osiągnąć sukces w życiu. „Pewność siebie. Przepis na sukces według Napoleona Hilla” to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto dąży do pełni swojego potencjału.

Wydawnictwo OnePress, we współpracy z autorem stworzyło książkę, która nie tylko informuje, ale również inspiruje do działania. Gorąco polecamy tę pozycję każdemu, kto pragnie odmienić swoje życie poprzez rozwój osobisty i budowanie pewności siebie. Za egzemplarz dziękujemy wydawnictwu @wydawnictwo_onepress

🔸🔹🔸🔹🔸🔹

• Samodzielne