Na drodze do spokoju ducha. Nauki Napoleona Hilla

Okładka książki Na drodze do spokoju ducha. Nauki Napoleona Hilla Napoleon Hill
Okładka książki Na drodze do spokoju ducha. Nauki Napoleona Hilla
Napoleon Hill Wydawnictwo: Onepress poradniki
poradniki
Pathways to Peace of Mind (Official Publication of the Napoleon Hill Foundation)
Onepress
2023-11-14
2023-11-14
Magda Witkowska
spokój ducha bogactwo

Napoleon Hill przekazuje nam swoją wiedzę, a mianowicie jak zdobyć spokój ducha. Jest to jedna z tych książek, która minimalnie wniosła coś do mojego życia. Nauki autora nie były dla mnie pomocne. O wielu rzeczach już wiedziałam, do niektórych można było dotrzeć samemu. Natomiast były w niej informacje, o których nie miałam pojęcia. Według mnie to nie były nauki, lecz bardziej wyrażanie zdania, myśli i sposobu na uzyskanie zamierzonego efektu przez autora. Natomiast podobały mi się i zwracałam wielką uwagę na cytaty Napoleona Hilla, które znajdowały się najczęściej na końcu rozdziału. Były i są to mądre słowa, które każdy powinien usłyszeć. Czyta się tą książkę bardzo szybko, ze względu na to, że nie posiada ona dużej ilości stron i jest to dobre. Nie osiągnęłam spokoju ducha dzięki tej książce, lecz poznałam spostrzeżenia Napoleona Hilla. Właśnie dlatego warto sięgnąć po tą książkę, aby dowiedzieć się jak o spokoju ducha myśli autor. Jeśli ktoś chciałby się przekonać jak osiągnąć spokój ducha, a myślę że warto się tego dowiedzieć, to polecam przeczytać ten tytuł. Można się wiele nauczyć i dowiedzieć wielu rzeczy. Jest to poradnik, dlatego idealnie sprawdzi się dla osób, które lubią taki gatunek literacki.

Książka zawiera materiały zredagowane lub opublikowane ponad 100 lat temu. W tamtym czasie mogły mieć one odkrywczy charakter, ale jeśli ktoś czytał np. Potęgę podświadomości to nie znajdzie tu nic specjalnie odkrywczego. Nie wrócę do niej.

Napoleon Hill Na drodze do spokoju ducha. Nauki Napoleona Hilla Zobacz więcej