Chyba jestem nieśmiały

Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
I don't know why... I guess I'm shy
nieśmiałość
Artsajke

Ta pogodna opowieść pokaże dzieciom, że nieśmiałość nie musi przeszkadzać i uniemożliwiać im zawieranie przyjaźni i dobrą zabawę. Staś jest nieśmiały; zbyt nieśmiały, by rozmawiać z panem Górskim, z którym kiedyś obserwowali razem ptaki, czy z miłym panem Koleckim, sprzedawcą lodów. Ale pewnego dnia, kiedy gubi się ukochany piesek Stasia, Wigorek, chłopiec zapomina o swojej nieśmiałości i...

Staś jest nieśmiały; zbyt nieśmiały, by rozmawiać z panem Górskim, z którym kiedyś obserwowali razem ptaki, czy z miłym panem Koleckim, sprzedawcą lodów. Ale pewnego dnia, kiedy gubi się ukochany piesek Stasia, Wigorek, chłopiec zapomina o swojej nieśmiałości i myśli tylko o tym, by znaleźć ukochanego zwierzaka. I nagle okazuje się, że potrafi rozmawiać ze wszystkimi!

źródło opisu: http://www.gwp.pl/3099,chyba-jestem-niesmialy.html

Khaleesi | 2015-10-30
ZwykłaMatka | 2015-10-27
Basia Pelc | 2014-04-07
    Bajki z sensem
    Elżbieta Zubrzycka, Marcie Aboff, Marjorie White Pellegrino, Catherine DePino,...