Ostatnie życzenie

Tłumaczenie: Emilia Skowrońska
Cykl: Doktor Anna (tom 18)
Wydawnictwo: Pi
6 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
ABE
romans, saga lekarska
Amanda

Po tragicznej śmierci przybranych rodziców w katastrofie pociągu, ośmioletni Sascha znowu musi trafić do domu dziecka. Chłopiec bardzo to przeżywa. Niespodziewanie wśród pacjentek szpitala św. Elżbiety doktor Anna Bergen spotyka ciężko chorą kobietę, dręczoną przez latami skrywaną tajemnicę. Może ona mieć ogromny wpływ na dalsze życie osieroconego Saschy... Czy uda mu się zaznać wreszcie szczęścia? Czy Jens Dreyer, maszynista kierujący pociągiem owego feralnego dnia, dojdzie do siebie i przestaną dręczyć go wyrzuty sumienia?

źródło opisu: Pi, 2013

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Komig | 2014-10-17
Przeczytana: 17 października 2014

Ciekawy wątek miłosny maszynisty pociągu.

Książkę oceniam na 4+

Ela | 2016-05-20