Drugie życie

Cykl: Doktor Anna (tom 6)
Wydawnictwo: Pi
8 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
ABE
romans, saga lekarska
Amanda

Żałoba potrzebuje spokoju. a rany leczy tylko czas. To banalne stwierdzenie, ale jakże prawdziwe - przekonuje się o tym siostra Barbara, od tygodni próbując powrócić do życia po utracie ukochanego męża. Codziennie po pracy odwiedza jego grób - ale wygląda na to, że nie jest jedyna... Kiedy po raz kolejny odkrywa tam bukiet róż, zaczyna dręczyć ją niedobre przeczucie - czyżby Hanno prowadził podwójne życie?

źródło opisu: Pi, 2013

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Komig | 2014-06-17
Przeczytana: 16 czerwca 2014

Szósta część lekarskiej sagi po raz kolejny nie zawiodła. Książkę dosłownie pożera się. Ekspresowe tempo czytania.

Książkę oceniam na 4+

Olganyczkowiak | 2018-01-16