Tajemnica profesora

Cykl: Doktor Anna (tom 2)
Wydawnictwo: Pi
ABE
romans, saga lekarska
Amanda

Mariusz Auerbach to międzynarodowej sławy, wybitnie utalentowany chirurg. Jako specjalista od schorzeń i urazów kręgosłupa nie ma sobie równych. Jego wizyta w szpitalu św. Elżbiety budzi zatem wiele nadziei - między innymi Ann-Christin, od dziesięciu lat przykutej do wózka inwalidzkiego. Jednak perspektywa zabiegu, a nawet sama osoba pacjentki budzą w profesorze dziwne zdenerwowanie. Czyżby miał coś do ukrycia?

źródło opisu: Pi, 2013

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Komig | 2014-06-13
Przeczytana: 12 czerwca 2014

Drugi tom lekarskiej sagi o miłości. Lekka, łatwa i przyjemna w czytaniu.

Książkę oceniam na 4+

Olganyczkowiak | 2018-01-16