Powrót do domu

Tłumaczenie: Emilia Skowrońska
Cykl: Doktor Anna (tom 4)
Wydawnictwo: Pi
ABE
romans, saga lekarska
Amanda

Angela nie bardzo potrafi radzić sobie z codziennym życiem. Ukochany syn Marcel woli spędzać czas z mieszkającym osobno ojcem, co wpędza matkę w przygnębienie i zły nastrój. Cierpi na tym jej młodsza córeczka. Siedmioletnia Karolina, tak potrzebująca czułości i bliskości, wydaje się być spychana na dalszy plan. Rodzinna tragedia potęguje ten stan, Angela traci sens życia i całkowicie zaniedbuje dziewczynkę. Przeżyty miłosny zawód wpędza ją w kolejną depresję, dodatkowo okazuje się, że jest poważnie chora. Czy Anne Bergen uda się pomóc i Abgeli, i zagubionej, samotnej Karolinie?

źródło opisu: Pi, 2013

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Komig | 2014-06-16
Przeczytana: 14 czerwca 2014

Angela nie bardzo potrafi radzić sobie z codziennym życiem. Ukochany syn Marcel woli spędzać czas z mieszkającym osobno ojcem, co wpędza matkę w przygnębienie i zły nastrój. Cierpi na tym jej młodsza córeczka. Siedmioletnia Karolina, tak potrzebująca czułości i bliskości, wydaje się być spychana na dalszy plan. Rodzinna tragedia potęguje ten stan, Angela traci sens życia i całkowicie zaniedbuje dziewczynkę. Przeżyty miłosny zawód wpędza ją w kolejną depresję, dodatkowo okazuje się, że jest poważnie chora. Czy Anne Bergen uda się pomóc i Angeli, i zagubionej, samotnej Karolinie?

Interesująca historia i ciekawym zakończeniem. Bardzo szybka do przeczytania. Idealna do lektury w pociągu lub autobusie.

Książkę oceniam na 4+

Ela | 2015-12-12