Słońce po burzy

Cykl: Doktor Anna (tom 12)
Wydawnictwo: Pi
7 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
ABE
romans, saga lekarska
Amanda

Jedna chwila, wręcz sekunda, tak niewiele, mgnienie oka... a potrafi zmienić życie tylu osób. Gdyby on nie znalazł się w tym miejscu, gdyby ona podjęła inną decyzję... Tysiące drobiazgów, tysiące małych detali, splatających się w jedną wielką tragedię. Tego, co się wydarzyło, już nikt nie cofnie, pozostaje modlić się i mieć nadzieję, że po burzy jeszcze zaświeci dla nas słońce.

źródło opisu: Pi, 2013

źródło okładki: Zdjęcie autorskie