Nauti Nights

Nauti Nights
Erotic Romance
angielski
Czarny_Kot

James “Dawg” Mackey has lusted after sweet Crista Jansen for years. Just as many as she’s spent running from him—and from that dangerous attraction that shot like a spark through her whole body. But now for Crista, running isn’t an option anymore because Dawg’s got a plan. It’s kind of low-down. And kind of hot. Blackmail is a dirty word, but Dawg will use it if that’s what it takes to get...

Blackmail is a dirty word, but Dawg will use it if that’s what it takes to get Crista where he wants her. His hungers are too hard and fierce not to. He doesn’t realize that Crista has a longing too. She’s knows what he’s up to, what he’s capable of. He didn’t get that nickname for nothing. And before the night is through, Crista’s making him work for it.

źródło opisu: http://www.loraleigh.com/

źródło okładki: http://www.loraleigh.com/