Wbrew zasadom

Seria: Harlequin Pokusa
Wydawnictwo: Harlequin
Uninhibited
mania_kch

Już pierwsze spotkanie z seksowną, przebojową Zoe wprawiło Reeda w stan oszołomienia. W niczym nie przypominała kobiet z towarzystwa, którymi dotychczas się interesował. W stosunku do żadnej z nich nie odczuwał tak silnego pożądania. Reed, znany biznesmen, spadkobierca rodzinnej fortuny, wiódł ustabilizowane życie. Zoe przewróciła jego świat do góry nogami. Jej wyzywające spojrzenie...

Reed, znany biznesmen, spadkobierca rodzinnej fortuny, wiódł ustabilizowane życie. Zoe przewróciła jego świat do góry nogami. Jej wyzywające spojrzenie obiecywało wszystko... Czy rzeczywiście?

źródło opisu: Arlekin - Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2002

coszniczegoo | 2013-12-29

Zoe oraz Reeda cechują sprzeczne uczucia. Z jednej strony są oni pewnymi siebie ludźmi, z dobrymi manierami, z drugiej , mają pewne słabości które rujnują im równowagę nad sobą, panowanie.

Zoe to piękna kobieta, ideał dla wielu mężczyzn, Reed to przystojny mężczyzna ideał dla wielu kobiet:) !

Ale czy Zoe była w jego typie?. Zoe nigdy nie narzekała na uwagę mężczyzn, nawet wykorzystywała to żeby sobie pomóc, w niektórych sytuacjach, obce jej było uczucie , przewagi nad nią. Zawsze pewna siebie, szczera, zabijająca spojrzeniem. Prowadzi firmę, w sumie to może za dużo powiedziane, ponieważ usiłuję ją na razie stworzyć, dlatego potrzebuje kogoś pomocy, kogoś kto jest powiązany z Reedem.

Właśnie to powiązanie, sprawiło, że Zoe i Reed się poznali, hmm myślę że w niekorzystnej sytuacji.

Zoe po raz pierwszy, poczuła się nie pewnie, i zaczeła gubić się w swoim tworzeniu biznesplanu. Intrygowała go , widział w niej bardziej pociąg seksualny, ale jej charakter też nie dawał za wygraną,...