Nocne fantazje

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Pokusa". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Midnight fantasies
dona

VICKI LEWIS THOMPSON - TAJEMNICZA KOCHANKA Jak to jest, spotkać kobietę swego życia i spędzić z nią najszczęśliwsze chwile, nie wiedząc, kim jest ani jak wygląda. Jonas Garfield, niepoprawny uwodziciel, przkonał się o tym pewnego burzowego dnia. I tylko Belinda June wiedziałą, że jedynie całkowita ciemność pozwoli mu dojrzeć kogoś, z kim dorastał i pracował od lat. STEPHANIE BOND - PO...

VICKI LEWIS THOMPSON - TAJEMNICZA KOCHANKA

STEPHANIE BOND - PO GODZINACH
Kiedy mężczyzna, o którym marzysz, niespodziewanie zobaczy cię w stroju uwodzicielskiej wampirzycy, masz dwa wyjścia. Możesz stchórzyć i uciec lub - jak Rebecca Valentine - stawić czoło sytuacji i przekonać się, że...on też lubi się przebierać. Najchętniej razem z tobą.

KIMBERLY RAYE - POWIEDZ MI, JAK MNIE KOCHASZ
Mała karteczka z zapisem najskrytszych pragnień laney Merrweather sprawia, że Dallas Jericho uswiadamia sobie, iż oboje od lat marzą o tym samym. Czy ulicznik i łobuz, dziś wzięty przedsiębiorca, zdoła przekonać grzeczną, poprawną i nieszczęśliwą Laney, że warto urzeczywistnić swoje fantazje?

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2002

źródło okładki: Harlequin Enterprises

anka2182 | 2012-12-05

jeżeli ktoś lubi pikantne historyjki, gorąco polecam. Szybko i przyjemnie się czyta.

emklara Monika | 2013-05-18
Na półkach: 2013, Przeczytane
Przeczytana: 18 maja 2013

Tajemnicza kochanka - super!

Papaveryna | 2016-09-22
Luna | 2016-06-02