Wbrew zasadom

Candace Schuler Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Pokusa literatura obyczajowa, romans
Uninhibited
Harlequin Pokusa
Harlequin Pokusa romans literatura dla kobiet uczucia

2050

Na półkach: , , , , ,

Candace Schyler - Wbrew zasadom"/"Uninhibited "

Zoe + Reed (33)

*2001

Zoe oraz Reeda cechują sprzeczne uczucia. Z jednej strony są oni pewnymi siebie ludźmi, z dobrymi manierami, z drugiej , mają pewne słabości które rujnują im równowagę nad sobą, panowanie.

Zoe to piękna kobieta, ideał dla wielu mężczyzn, Reed to przystojny mężczyzna ideał dla wielu kobiet:) !

Ale czy Zoe była w jego typie?. Zoe nigdy nie narzekała na uwagę mężczyzn, nawet...

• 2013
  • Harlequin
  • Mam pdf
  • 2000-2004
  • VVV
  • Romans/Erotyka
  • Romans

Dodaj cytat z książki Wbrew zasadom