Pełnia modlitwy

Wydawnictwo: Viator
religia

Jest to kolejna dobra książka, jaką prezentujemy dla tych, którzy chcą doskonalić swą modlitwę. Książka nie tylko uczy modlitwy i mówi o niej, ale także pokazuje jej rolę i sens w dialogu ze Stwórcą. Autor prezentuje i analizuje najlepsze wzorce modlitwy Jezusa, Maryi, św. Dominika, omawia także szczególe łaski towarzyszące modlitwie na tle bardzo różnego charakteru naszych modlitw. Rzecz...

Autor prezentuje i analizuje najlepsze wzorce modlitwy Jezusa, Maryi, św. Dominika, omawia także szczególe łaski towarzyszące modlitwie na tle bardzo różnego charakteru naszych modlitw. Rzecz niezbędna dla każdego, kto chce zrozumieć sens i potrzebę modlitwy, kto chce nauczyć się modlić.

źródło opisu: okładka

Tobiasz | 2017-06-30