Bądź sexy

Seria: 52 Wspaniałe Pomysły
Wydawnictwo: Rebis
Be incredibly sexy: 52 brilliant ideas for sizzling sensuality
poradniki

W książce tej autorka ujawnia sekrety, które pomogą ci opanować sztukę emanowania seksapilem, podkreślania urody oraz wypracowywania interesującej osobowości. Dowiesz się m.in., jak: - nabrać pewności siebie i stworzyć seksowny wizerunek; - flirtować i oczarowywać ciekawą rozmową oraz błyskotliwym poczuciem humoru; - eksponować atuty urody, żeby wyglądać oszałamiająco; - wzmocnić swój...

- nabrać pewności siebie i stworzyć seksowny wizerunek;
- flirtować i oczarowywać ciekawą rozmową oraz błyskotliwym poczuciem humoru;
- eksponować atuty urody, żeby wyglądać oszałamiająco;
- wzmocnić swój seksapil z pomocą muzyki, filmu i literatury.

Wykorzystaj rady zawarte w Bądź sexy, a wkrótce to ty będziesz przyciągać pełne podziwu spojrzenia.

Wykorzystaj jeden z naszych pomysłów...

Pamiętaj: jeden dobry pomysł może odmienić twoje życie.

...bądź błyskotliwy!

Porozmawiajmy o tobie. Przeczytałaś mnóstwo fachowych poradników i czasopism na ten temat, a jednak wciąż brakuje ci sprawdzonych pomysłów. Znajdziesz je właśnie tutaj. Wskazówki zawarte w tej książce łączą praktykę z teorią, tworząc idealny zestaw, dzięki któremu nauczysz się być sexy w każdej sytuacji.

Dwie obietnice:

Pierwsza – nie będziesz musiała brnąć przez potok słów ani przedzierać się przez gąszcz teorii po to, by natrafić na okruchy mądrości.

Druga – nasza autorka nie będzie traktować cię z wyższością, ponieważ wie, jak to jest być na twoim miejscu.

Wszystko jest proste, gdy masz dobry pomysł.

źródło opisu: okładka

Joanna | 2014-11-04
Przeczytana: 16 czerwca 2008

Ot, taki sobie babski poradnik. Miło i szybko się czyta. Kilka nowych rzeczy się dowiedziałam.

klima | 2017-03-16
enka192 | 2015-12-16