Screw It, Lets Do It!

Wydawnictwo: Virgin Books
kipi999

Książka napisana przez miliardera Richarda Bransona. Daje w niej wiele porad dotyczących podejścia do życia i innych ludzi. Podaje również wiele przykładów z własnego życia.

źródło opisu: opis własny

źródło okładki: zdjęcie własne

Globetrotter | 2015-06-14

Książka bardzo cieńka (krótka), dla kogoś, kto przeczytał Autobiografię Brransona (polecam), to nie znajdzie w niej nic ciekawego, a pewnym sensie będzie miał wrażenie, że czyta recenzję autobiografii.

| 2014-07-16
Na półkach: Przeczytane, Samorozwój
Przeczytana: 15 lutego 2013

Świetnie się czyta i płynie z niej dużo nauki. R. Branson osiągnął swój sukces w dużej mierze dzięki rodzicom, którzy sami mieli pozytywne nastawienie do życia według którego nie ma przed nimi żadnych granic i tak też wychowywali syna. Oczywiście jego osoba to specyficzny przypadek, ale i tak książka pokazuje, że jeśli człowiek się uprze i zmotywuje to będzie w stanie poprawić chociaż trochę swoje życie i być szczęśliwszym.

rennevia | 2014-09-24
Przeczytana: 24 września 2014

Książka jest nawet ciekawa. Czyta się ją szybko i łatwo. Jednak żadnych szczególnych lekcji w niej nie ma. Jest ta jedna, która w sumie każdy zna i każdy powtarza, a tylko tak niewielu wciela w życie!

olkakonecka | 2017-02-16
Przeczytana: sierpień 2016

Krótka książka o historii sukcesu i szalonym życiu ekscentrycznego miliardera Richarda Bransona. Pokazuje jak stawianie na jedną kartę i podejmowanie ryzyka czasami może się opłacić a jak można przez swoją nieostrożność stracić wszystko.

Jacek | 2017-08-22
Adam | 2017-04-27