Płukanie ust olejem. Detoksykacja i uzdrawianie ciała poprzez usta

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
ezoteryka, uzdrawianie, inne, poradniki
poradniki
Lilien

Często słyszymy o fatalnym oddziaływaniu na stan zdrowia plomb amalgamatowych i poważnych konsekwencjach pozornie nieszkodliwych schorzeń jamy ustnej. Choć niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, usta stanowią drzwi do zdrowia. Ich schorzenia odbijają się na całym organizmie i niosą za sobą bardzo poważne konsekwencje. Jak zadbać o idealny stan całej jamy ustnej, nie tylko zębów i dziąseł?...

Jak zadbać o idealny stan całej jamy ustnej, nie tylko zębów i dziąseł? Wystarczy płukać usta... olejem. Choć zabrzmi to niewiarygodnie, ta prosta czynność znacząco zwiększa szanse na uniknięcie bardzo poważnych dolegliwości. Olej eliminuje bakterie, grzyby i zmiany próchnicze, będące przyczyną powstawania chorób ogólnoustrojowych.
Z tej książki nie tylko dowiesz się, jak wykorzystać jego zbawienne działanie, ale również poznasz sposoby uniknięcia zagrożeń czyhających podczas... wizyty u dentysty.
Dzięki płukaniu ust olejem, która to metoda wywodzi się z Ajurwedy, pozbędziesz się ze swojego ciała metali ciężkich i innych szkodliwych związków. Autor podpowiada, jaki olej wybrać oraz odpowiada na inne pytania dotyczące tego pięknego w swojej prostocie panaceum. Korzystając z naukowych odkryć wyjaśnia, jak olej wpływa na zdrowie ust, zębów, dziąseł i całego ciała.
Jeśli często masz usuwany kamień nazębny lub też nie zawsze jesteś pewny świeżości własnego oddechu, jest to książka idealna dla Ciebie. Dzięki niej dokonasz detoksykacji całego organizmu i zapewnisz sobie zdrowie na lata. Piękny uśmiech - zdrowe ciało!

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/plukanie-ust-olejem/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/plukanie-ust-olejem/

BeataP | 2016-02-28

Nie krytykujmy metod, jeżeli ich nie sprawdziliśmy. O płukaniu olejem słyszałam już z 30 lat temu. Stosuję tę metodę od niedawna opierając się na wskazówkach z książki. Nawet jeżeli nie pomoże, to nie zaszkodzi.
Książka napisana prostym, zrozumiałym językiem.
Polecam wszystkim, którzy wierzą w naturalne sposoby leczenia.

czerwiec7 | 2015-03-13
Przeczytana: 12 marca 2015

Książka warta przeczytania. Dziwią mnie krytyczne opinie osób, które nie stosowały oleju i piszą, że to złe czy bez sensu. Sama dopiero zaczęłam, ale moja koleżanka jak najbardziej dostrzega efekty i jest z tego powodu przeszczęśliwa. Tym, którzy chcą spróbować powiem,że nie jest to tak obrzydliwe jakby się wydawało. Podsumowując : polecam i książkę i olej.

Pomijając okładkę, która jest barwna i przyciąga wzrok, tak sam tytuł już odpycha. Moja pierwsza myśl? „Boże drogi, co za ludzie płuczą usta olejem? Okropieństwo.” Mimo moich odpychających myśli postanowiłam się zabrać za tę pozycję. Dlaczego? Głównie, dlatego, że w stu procentach jest to coś nowego i niekonwencjonalnego. Z tego, co wyczytałam, to płukanie ust olejem pozwala uniknąć poważnych dolegliwości. Olej eliminuje bakterie, grzyby i zmiany próchnicze, będące przyczyną powstawania chorób ogólnoustrojowych. Po zapoznaniu się z metodami „uzdrawiania ciała poprzez usta” przyznaję, że coś w tym może być. Nie znam jednak ani jednej osoby, która by była w stanie przekonać się o tym na własnej skórze, – gdy podsunęłam książkę mojej mamie, to po zapoznaniu się z jej treścią stwierdziła, że sama w życiu by się na to nie zdobyła, gdyż jest to po prostu niesmaczne i dziwne. To prawda – w końcu sama mam takie same odczucia. I aż dziw mnie bierze, jakim cudem autor książki i chorobach...

Czarny Kapturek | 2014-01-05

Od jakiegoś czasu gdzie nie spojrzę to widzę ludzi, którzy chcą albo propagują zdrowe odżywianie i taki też tryb życia. Nawet zapracowani osoby starają się jakoś w miarę ogarnąć i połączyć zdrowie z ich stylem. Odnoszę też takie wrażenie, że stało się to dość modne, o ile tak można napisać. Nie chcę przez to powiedzieć, że nie popieram zdrowego stylu życia. Wręcz przeciwnie, jako przyszła technolog żywienia moje serce się raduje, gdy czytam kolejne artykuły na ten temat. Cieszę się, że ludzie zaczynają bardziej patrzeć na to, co jedzą i jak żyją. Jednak wydaje mi się, że czasami przeradza się to w obsesję i hmm… trochę mało wiarygodne pomysły.
Płukanie ust olejem jest właśnie taką ideą. Jakoś nie udało mi się uwierzyć w metodę opisywaną w tej publikacji, ale też nie mam zamiaru przez mój tekst obrazić osób, które stosowały/stosują tą metodę i im pomaga.

W początkowych rozdziałach tej książki autor opisuje “cudy”, które daje płukanie ust olejem. Opisuje je jakby zdradzał...

Ania | 2015-10-18

Po przeczytaniu poniższych opinii specjalnie się zarejestrowałam żeby wyrazić sprzeciw dla komentarzy na temat metody której krytycy nie spróbowali. Książka opisuje rewelacyjną metodę oczyszczania organizmu, jedyną metodę która na dzień dzisiejszy mi pomaga na bardzo przykrą, przez medycynę konwencjonalną tylko zaleczaną dolegliwość, nie ma skutków ubocznych i działa pozytywnie na cały organizm. Nie rozumiem co jest w niej odrzucającego - gorsze rzeczy się wkłada do ust.

Kudamononomono | 2016-03-11
Przeczytana: 26 marca 2016