Płukanie ust olejem. Detoksykacja i uzdrawianie ciała poprzez usta

Autor:
ezoteryka, uzdrawianie, inne, poradniki
poradniki
typ
papier
Lilien
6,25 (4 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Często słyszymy o fatalnym oddziaływaniu na stan zdrowia plomb amalgamatowych i poważnych konsekwencjach pozornie nieszkodliwych schorzeń jamy ustnej. Choć niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, usta stanowią drzwi do zdrowia. Ich schorzenia odbijają się na całym organizmie i niosą za sobą bardzo poważne konsekwencje. Jak zadbać o idealny stan całej jamy ustnej, nie tylko zębów i dziąseł?...

Jak zadbać o idealny stan całej jamy ustnej, nie tylko zębów i dziąseł? Wystarczy płukać usta... olejem. Choć zabrzmi to niewiarygodnie, ta prosta czynność znacząco zwiększa szanse na uniknięcie bardzo poważnych dolegliwości. Olej eliminuje bakterie, grzyby i zmiany próchnicze, będące przyczyną powstawania chorób ogólnoustrojowych.
Z tej książki nie tylko dowiesz się, jak wykorzystać jego zbawienne działanie, ale również poznasz sposoby uniknięcia zagrożeń czyhających podczas... wizyty u dentysty.
Dzięki płukaniu ust olejem, która to metoda wywodzi się z Ajurwedy, pozbędziesz się ze swojego ciała metali ciężkich i innych szkodliwych związków. Autor podpowiada, jaki olej wybrać oraz odpowiada na inne pytania dotyczące tego pięknego w swojej prostocie panaceum. Korzystając z naukowych odkryć wyjaśnia, jak olej wpływa na zdrowie ust, zębów, dziąseł i całego ciała.
Jeśli często masz usuwany kamień nazębny lub też nie zawsze jesteś pewny świeżości własnego oddechu, jest to książka idealna dla Ciebie. Dzięki niej dokonasz detoksykacji całego organizmu i zapewnisz sobie zdrowie na lata. Piękny uśmiech - zdrowe ciało!

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/plukanie-ust-olejem/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/plukanie-ust-olejem/

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników

Pomijając okładkę, która jest barwna i przyciąga wzrok, tak sam tytuł już odpycha. Moja pierwsza myśl? „Boże drogi, co za ludzie płuczą usta olejem? Okropieństwo.” Mimo moich odpychających myśli postanowiłam się zabrać za tę pozycję. Dlaczego? Głównie, dlatego, że w stu procentach jest to coś nowego i niekonwencjonalnego. Z tego, co wyczytałam, to płukanie ust olejem pozwala uniknąć poważnych dolegliwości. Olej eliminuje bakterie, grzyby i zmiany próchnicze, będące przyczyną powstawania chorób ogólnoustrojowych. Po zapoznaniu się z metodami „uzdrawiania ciała poprzez usta” przyznaję, że coś w tym może być. Nie znam jednak ani jednej osoby, która by była w stanie przekonać się o tym na własnej skórze, – gdy podsunęłam książkę mojej mamie, to po zapoznaniu się z jej treścią stwierdziła, że sama w życiu by się na to nie zdobyła, gdyż jest to po prostu niesmaczne i dziwne. To prawda – w końcu sama mam takie same odczucia. I aż dziw mnie bierze, jakim cudem autor książki i chorobach...

czerwiec7 | 2015-03-13
Przeczytana: 12 marca 2015

Książka warta przeczytania. Dziwią mnie krytyczne opinie osób, które nie stosowały oleju i piszą, że to złe czy bez sensu. Sama dopiero zaczęłam, ale moja koleżanka jak najbardziej dostrzega efekty i jest z tego powodu przeszczęśliwa. Tym, którzy chcą spróbować powiem,że nie jest to tak obrzydliwe jakby się wydawało. Podsumowując : polecam i książkę i olej.

Czarny | 2014-01-05

Od jakiegoś czasu gdzie nie spojrzę to widzę ludzi, którzy chcą albo propagują zdrowe odżywianie i taki też tryb życia. Nawet zapracowani osoby starają się jakoś w miarę ogarnąć i połączyć zdrowie z ich stylem. Odnoszę też takie wrażenie, że stało się to dość modne, o ile tak można napisać. Nie chcę przez to powiedzieć, że nie popieram zdrowego stylu życia. Wręcz przeciwnie, jako przyszła technolog żywienia moje serce się raduje, gdy czytam kolejne artykuły na ten temat. Cieszę się, że ludzie zaczynają bardziej patrzeć na to, co jedzą i jak żyją. Jednak wydaje mi się, że czasami przeradza się to w obsesję i hmm… trochę mało wiarygodne pomysły.
Płukanie ust olejem jest właśnie taką ideą. Jakoś nie udało mi się uwierzyć w metodę opisywaną w tej publikacji, ale też nie mam zamiaru przez mój tekst obrazić osób, które stosowały/stosują tą metodę i im pomaga.

W początkowych rozdziałach tej książki autor opisuje “cudy”, które daje płukanie ust olejem. Opisuje je jakby zdradzał...

Pauli | 2014-04-25

Kalendarium literackie
  • Jo Nesbø
    55. rocznica
    urodzin
    Być może jestem głupi, ale zostało mi jeszcze kilka komórek mózgowych, które starają się, jak mogą.
  • Marliese Arold
    57. rocznica
    urodzin
    Dopiero kiedy ktoś umiera, człowiek zauważa, że ta osoba dużo dla niego znaczyła.
    Albo że nie znaczyła nic. I to, że zostaje po niej pustka. Albo że dalej można żyć tak, jakby
    nic się nie stało.
  • Elizabeth Hand
    58. rocznica
  • Dezső Kosztolányi
    130. rocznica
    urodzin
    Ludzie pijani szybują na skrzydłach jak ptaki. To tylko trzeźwi sądzą, że pijacy się zataczają, w rzeczywistości unoszą się oni na niewidzialnych skrzydłach i wszędzie docierają szybciej, niż tego oczekują.
  • Marcel Aymé
    113. rocznica
    urodzin
    Pamiętam, że na tym moście, w czerwcu, słońce było takie ogromne, zmarli z cmentarza pachnieli polnymi kwiatami, chłopcy szli w świetlistych ubraniach i życie było tak piękne, że krzyknęłam z radości i uniosłam się nad ziemię. Moja przyjaciółka, Jeanette Coutourier, schwyciła mnie za nogi. Długo mia... pokaż więcej
  • Eric Idle
    72. rocznica
  • Ernst Jünger
    120. rocznica
    urodzin
    Tutaj stało się dla mnie pewne to, w co często wątpiłem: byli jeszcze wśród nas szlachetni, w których sercach żyła i znajdowała potwierdzenie świadomość wielkiego ładu. Jako, że wzniosły przykład prowadzi nas do naśladowania, poprzysiągłem sobie (...), że w przyszłości raczej padnę samotnie z wolnym... pokaż więcej
  • Ewa Nowacka
    4. rocznica
    śmierci
    Był taki okres, że byłam gotowa na największe głupstwo, byle tylko znaleść się blisko niego, słuchać co mówi, móc go dotknąć, kiedy zaś moje niemądre marzenia się ziściły, okazało się, że traciłam czas na wyobrażenie sobie Bóg wie czego.
  • Pola Gojawiczyńska
    52. rocznica
    śmierci
    ... nie idź tak bezmyślnie za mężczyzną, choćby cię o to nie wiem jak prosił.

Znajdź nas na Facebooku