Anioły Kabały + karty

Wydawnictwo: D.K. "Ezoteric"
9788391965610

Cała wiedza o Aniołach wywodzi się z kabały dlatego też należy sięgnąć do źródła, jakim jest ta książka. Przewodnik po 9 chórach anielskich i 72 Aniołach, przypisanych do poszczególnych chórów. Zwięzłe i konkretne informacje. Omówienie Drzewa Życia oraz sefir i przynależnych do nich chórów anielskich. Jedyne w pełni rzetelne i kompetentne kompendium wiedzy o świecie Aniołów Kabały. Wspaniale opracowane karty, w pełni autorskie dzieło, emanujące ciepłą energią.

Ania | 2014-06-04
Sara | 2013-04-06