Huna. Doświadczanie rozumienia

Wydawnictwo: D.K. "Ezoteric"
978-83-924222-7-3
huna, ezoteryka, poradnik, duchowość
zaczytAnia

"Huna. Doświadczanie rozumienia" jest książką napisaną przez nauczyciela Huny, Dariusza Cecudę. Autor przedstawia w niej własne spojrzenie na Hunę, odnosząc się zarówno do hermetyki i jej siedmiu praw, miejsca Huny w szeroko rozumianej ezoteryce, jak i jej znaczenia w codziennym życiu. Trzy Ja, tak istotne w Hunie, zostały omówione kompetentnie wraz z odniesieniami do żródłosłowia w oparciu o...

Trzy Ja, tak istotne w Hunie, zostały omówione kompetentnie wraz z odniesieniami do żródłosłowia w oparciu o hawajskie nazwy. Na uwagę zasługuje obszerne omówienie rytuału Modlitwy, tak istotnej w Hunie.

"Huna Doświadczanie rozumienia" jest niezastąpioną pozycją, zarówno dla zaczynających swoją życiową wędrówkę z Huną, jak i zaawansowanych w tej materii.

źródło opisu: oficjalna strona www wydawcy książki

źródło okładki: oficjalna strona www wydawcy książki

Bartek | 2013-02-22
szaman_tn | 2017-05-14