Nastolatki gotują obiadki

Wydawnictwo: Astrum
9788372771964
poradniki

Sztuka kulinarna to dla Ciebie przysłowiowa czarna magia? Przypalasz nawet wodę na herbatę? Przeraża Cię myśl o samodzielnej wyprawie na łowy do sklepu spożywczego? Nie martw się! Z tą książką szybko i bezboleśnie postawisz swoje pierwsze kroki w jakże trudnej, a jednocześnie fascynującej kuchennej dziedzinie.

Veigela | 2013-05-24

To idealna książka dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z gotowaniem. Przepisy są proste i jasne, każdy powinien spokojnie sobie z nimi poradzić. Książka zawiera również dokładne opisy składników i podstawowe zasady ich dobierania (np. gdzie zwykle używa się poszczególnych przypraw). Gorąco polecam.

white_swan | 2012-06-01

Nie ukrywam, liczyłam na książkę z przepisami ułożonymi np. od najłatwiejszych do najtrudniejszych. Dostałam jednak taką, gdzie znajduje się strasznie dużo informacji technicznych, a mało przepisów. Same receptury są nieciekawe, nie wzbogacone żadnymi zdjęciami czy rycinami, a książka ogólnie wygląda ponuro. Jeśli ktoś ma opory przed gotowaniem, to niech nie liczy na pomoc tej książki.

klaudia | 2014-01-04
Julia | 2013-09-19