Święty o imieniu Jan Paweł. Papież, który zmienił historię

Tłumaczenie: Marcin Masny
Wydawnictwo: Wydawnictwo Świętego Stanisława BM
Jan Paweł, papież, kościół, religia
matteo

„Moje własne wspomnienia, odczucia, historie przeżyte u boku wielkiego papieża, którego nosimy w sercu wszyscy niezależnie od tego, że nie wszyscy mieli ten wielki przywilej – jak ja – aby jeździć za nim w jego niezliczonych podróżach po Włoszech i świecie”. Jest to nade wszystko hołd dla papieża Jana Pawła II ze strony człowieka świadomego, iż z nim przeżył zachwycające chwile, chwile historyczne i chwile prawdziwego życia. „Przy nim czułem w sobie powinność – o ile to możliwe w warunkach przygotowań do podróży i podczas samej podróży – rozumienia miejsc, osób, spraw, z którymi mieliśmy się spotkać”. Na stronicach tej książki–opowieści znajdziecie przede wszystkim to, co utkwiło w pamięci podróżnika. Podróż przez dwadzieścia siedem lat pontyfikatu, który nadał piętno dziejom Kościoła i świata.

źródło opisu: http://sklep.stanislawbm.pl/

źródło okładki: http://sklep.stanislawbm.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!