Leonardo da Vinci 1452-1519

Seria: Niezwykłe biografie
Wydawnictwo: Bellona
Leonardo da Vinci, biografia
elfijka

Seria „Niezwykłe biografie” przybliża czytelnikowi życie i twórczość sławnych naukowców, polityków, mężów stanu i artystów. Ukazuje długą drogę, jaką każdy z nich przebył, zanim trafił do panteonu wielkich tego świata. Ich życie, praca i pasje od lat stanowią inspirację dla kolejnych pokoleń. Poznanie ich dokonań oraz faktów z życia codziennego z pewnością zachęci młodzież do doskonalenia własnych umiejętności, poszukiwania ideałów i rozwijania talentów.

źródło opisu: http://ksiegarnia.bellona.pl/index.php?c=boo&bid=5190

źródło okładki: http://ksiegarnia.bellona.pl/index.php?c=boo&bid=5190