Wszystkie moje marzenia

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Smak dorosłości". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Skrzat
elfijka

Trzecia część przygód przyjaciółek: Dorotki, Jagody i Ani (poprzednie tytuły: "Jest super!", "Smak lata"). Wszystkie trzy studiują i nadal szukają własnych dróg i pasji. Jagoda wyżywa się artystycznie, Dorotka z zapałem oddaje się studiom ekonomicznym, a Ania…
Książka o tym, jak trudno czasem odnaleźć prawdziwe „ja”, o wiernej przyjaźni i głębokiej miłości.

źródło opisu: http://www.skrzat.com.pl/index.php?p1=pozycja&id=1...(?)

źródło okładki: http://www.skrzat.com.pl/index.php?p1=pozycja&id=1...»

keys | 2014-07-30
Przeczytana: 30 lipca 2014

Jestem pod wielkim wrażeniem książek A. Sikorskiej - Celejewskiej, które w zasadzie dedykowane są młodzieży, ale nie zaszkodzi aby przeczytali ją też nieco starsi.
Są to losy współczesnych, młodych Polaków zaczynających samodzielne, dorosłe życie i borykających się z codziennymi problemami. Najbardziej zaskoczyło mnie to, iż autorka bez zbędnego moralizowania, przekazuje sporo ponadczasowych wartości.
Są to historie lekkie, pełne dobrego humoru a zarazem gorzkie i prawdziwe. Wiele młodych osób może odnaleźć tu siebie, a do tego sporo się nauczyć, by żyć godnie i realizować swoje pasje.

Małgorzata Warda | 2013-08-07
Przeczytana: 07 sierpnia 2013

Pełna ciepła opowieść o dziewczęcym świecie, w którym przychodzi do spełniania dawnych dziecięcych marzeń. Niektóre są rozczarowujące, inne wręcz zabierają oddech :-)
Pierwsza miłość, pierwsze prawdziwe przyjaźnie, takie, które zawiera się na całe życie. I pierwsze decyzje dotyczące dorosłości. Autorka bardzo ładnie, delikatną kreską kreśli portrety dziewczyn, które wchodzą w dorosłość i jeszcze nie wiedzą, którą pójść drogą.

Joanna | 2016-09-09

Ilość stron: 192
To druga książka tej autorki jaką przeczytałam. Pierwsza to „Smak lata”, która nie za bardzo mi się podobała. Cała seria była w promocyjnej cenie. Do lektury zachęcił mnie opis na okładce.
Czyta się o wiele lepiej niż poprzednie dzieło. Tu jest sensowna fabuła. Są trzy bohaterki – Dorota, Jagoda, Anka. Przedstawione są ich różne losy. Nie brakuje wątku przyjaźni, romansów, pisania, szkolnych. Polecam każdemu.

Magdalena666 | 2017-02-04
Olimpia | 2016-10-21