Smak lata

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Smak dorosłości". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Skrzat
978-83-7437-782-9
czupirek

Druga część powieści pt. „Jest super!” Jagoda i Dorotka, po roku pełnym wytężonej pracy, wielkich radości i gorzkich rozczarowań, wybrały się z przyjaciółmi na wakacje swojego życia. Kanary? Cypr? Tybet? Wybrały Przystanek Woodstock, Stachuriadę, biwaki w lesie i wędrówki przed siebie. Obie się zakochały, a Jagoda w pięknym stylu pozbyła się kompleksów z przeszłości. Poznajcie prawdziwy smak...

Druga część powieści pt. „Jest super!”

Jagoda i Dorotka, po roku pełnym wytężonej pracy, wielkich radości i gorzkich rozczarowań, wybrały się z przyjaciółmi na wakacje swojego życia. Kanary? Cypr? Tybet? Wybrały Przystanek Woodstock, Stachuriadę, biwaki w lesie i wędrówki przed siebie. Obie się zakochały, a Jagoda w pięknym stylu pozbyła się kompleksów z przeszłości. Poznajcie prawdziwy smak lata.

źródło opisu: z okładki

źródło okładki: www.skrzat.com.pl

Joanna | 2016-05-24

Ilość stron: 132
To pierwsza książka tej autorki jaką przeczytałam. Do lektury zachęcił mnie opis na okładce, a także ładna kolorowa grafika. Treść jest nudna , ledwo doczytałam do końca. Opisana jest podróż głównych bohaterów, ich przygody po drodze oraz późniejsze. Ja tej książki nie polecam, ale może komuś się spodoba.

Małgorzata Warda | 2013-03-30
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 30 marca 2013

Trylogię opowiadającą losy kilku przyjaciół, autorka zaczęła od „Jest super!”, książki, która trafiła do księgarń w zeszłym roku i przyciągnęła uwagę młodzieży. Na tle mocnej literatury młodzieżowej, zachwyciła urokiem „normalności” oraz budową bohaterek, z których każda była różna, ale obie stanowiły obraz „zwyczajnych” dziewczyn, takich, które spotyka się na drodze swojego życia i które łatwo dają się lubić.

Po tomie pierwszym wydawnictwo Skrzat kazało jednak trochę poczekać na tom drugi, ale na jesieni 2012 i on w końcu pojawił się w księgarniach. Bardzo podoba mi się tytuł „Smak lata”, szczególnie, że nie jest w żaden sposób przesadzony. Lato w wersji książkowej Agnieszki Sikorskiej – Celejewskiej naprawdę smakuje! Od wielu już lat nie miałam okazji spać pod namiotem, ale dzięki tej książce przypomniałam sobie, jak wyglądały poranki po lodowatej nocy w śpiworze, zapach namiotów, czy śniadanie jedzone na trawie. Tak samo, jak powieść przypomina o nastroju festiwali,...

bietka | 2018-02-16
Przeczytana: 16 lutego 2018