zdrowie, medycyna

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Nobbs | 2015-06-09
Na półkach: Przeczytane, 2k15
Przeczytana: 09 czerwca 2015

Świetna książka którą tak na dobrą sprawę wypożyczyłem z biblioteki przypadkiem. W pocieszny i absolutnie nie wulgarny sposób pokazuje ludzką seksualność, nie stroniąc od jej przykrych (jak choroby przenoszone drogą płciową) czy nietypowych (dewiacje seksualne) stron. Wszystko pokazane na tyle przystępnie, że można nawet pokusić się o sprezentowanie tej pozycji dziecku (myślę że 7-8 latki mogłyby już sobie z nią z łatwością poradzić). Może czytają to jacyś decydenci, więc postulowałbym wprowadzenie tej pozycji jako obowiązkowej do "przysposobienia do życia w rodzinie" czy jak tam ten przedmiot się obecnie nazywa w podstawówkach- może w ten sposób uniknęlibyśmy "słoneczek" i innych tego typu zabaw w gimnazjach.

Paweł | 2017-05-25
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane