Gwiezdne krucjaty

Wydawnictwo: Wydawnictwo Roberta Zaręby
Jale

"Wcale nie zachowałem się jak zdobywca nowych światów i nie gwałciłem niewiast ani nie mordowałem ich mężów. Chyba, że przez przypadek. I nieprawda tato, że żadna kobieta we wszechświecie nie poszłaby ze mną do łóżka za darmo i z własnej nieprzymuszonej woli. Te kochały się ze mną dobrowolnie. Zapomniałem wam napisać, że seks na tej planecie jest czymś najzupełniej naturalnym, a zaspokojenie...

Zapomniałem wam napisać, że seks na tej planecie jest czymś najzupełniej naturalnym, a zaspokojenie pożądania jest taką samą czynnością, jak u nas zaspokajanie głodu czy pragnienia.
Wchodzicie na przykład do restauracji i składacie zamówienie:
- Trzy razy flaczki, dwa razy kurczak, raz pieczeń rzymska, trzy sałatki, dwie kawy, herbata, trzy lody, barczysty brunet dla małżonki, a blondynka z dużym biustem dla mnie.
- Niestety, blondynki już wyszły - odpowiada kelner i dodaje: - Czy może być ognista ruda z ładnie zaróżowionymi pośladkami? Specjalność zakładu!
- Jeśli tak, to ja poproszę podwójną.
- A dla szanownej córeczki?
- Wibratorek z odrobiną pettingu.
Zjadacie posiłek, a później rozkładacie fotele i konsumujecie seks.
Tak to wygląda w miejscu publicznym. Kiedy idziecie do kogoś prywatne w gościnę, nie macie takiego wyboru dań i partnerek, ale za to nie trzeba płacić."

źródło opisu: Wydawnictwo Roberta Zaręby, 2001

źródło okładki: Zdjęcie autorskie