Anastazy

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Książki dla małych i dużych". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Format
o zwierzętach
Abdita

To książka długa jak jej bohater, czyli jamnik o szlachetnym imieniu Anastazy. Historia w książce zaś niedługa i prosta, jak ogon Anastazego. Jak wygląda jamnicze życie? Anastazy niczego przed nami nie ukrywa: uwielbia patrzeć na chmury, ambitnie ćwiczy się w robieniu odpowiedniego "dziubka" (by jak wilk zawyć do księżyca), ma słabość do westernów, marzy o karierze skoczka wzwyż, a czasem –...

Jak wygląda jamnicze życie? Anastazy niczego przed nami nie ukrywa: uwielbia patrzeć na chmury, ambitnie ćwiczy się w robieniu odpowiedniego "dziubka" (by jak wilk zawyć do księżyca), ma słabość do westernów, marzy o karierze skoczka wzwyż, a czasem – jak to pies – pogoni za kotem. Najlepiej pokazuje nam jedno – jak kochać życie.

źródło opisu: http://www.wformat.com/page.php?p=37

źródło okładki: http://www.wformat.com/page.php?p=37

Snoopy | 2014-11-21
Przeczytana: 22 listopada 2014

Książka o niczym. Udaje lepszą niż jest.

Przeczytana: 31 października 2014

Myślałam, że będzie ciekawsza, ale była bez ładu i bez składu :(