Modelka

Tłumaczenie: Małgorzata Bajorek
Seria: Namiętności
Wydawnictwo: Phantom Press
Sassy
kariera, sława, kowboj, miłość, modelka
lumbarda

Sassy Shaw - młoda, piękna, utalentowana dziewczyna stoi u progu kariery. Ale tylko zaprzyjaźniony z nią lekarz domyśla się, że dziewczyna wcale nie chce być aktorką i potrzebuje czasu, by ostatecznie podjąć tę decyzję. Niezwykły urlop na farmie w towarzystwie współczesnego kowboja całkowicie odmienia jej życie. Ta nowa znajomość zaowocuje zupełnie nieoczekiwanymi i niezwykle emocjonującymi wydarzeniami.

źródło opisu: Phantom Press International, 1991

źródło okładki: www.antykwariatpodkarpacki.pl

Julita | 2016-08-12
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2016
Przeczytana: 12 sierpnia 2016

Fajna. Lepsza od Ametystowej mgły :) spokojniejsza ale taka dosyć prawdziwa. Pokazuje, że należy mówić o swoich uczuciach a nie czekać do ostatniej chwili. Podobała mi się.

izomorfia3 | 2013-12-21
Przeczytana: 21 grudnia 2013