Jezus nie żartował! Dziennik z podróży misyjnej

Wydawnictwo: Wydawnictwo Diecezji Tarnowskiej
religia
scarlett_6

Uczestnicy IV stażu misyjnego zorganizowanego przez Ognisko Misyjne tarnowskiego Wyższego Seminarium Duchownego, opisują dzień po dniu swój pobyt w Republice Środkowej Afryki. Ich dziennik to solidna porcja wiedzy na temat życia mieszkańców jednego z krajów Czarnego Lądu i pracujących wśród nich misjonarzy. Wydarzenia podniosłe sąsiadują w nim z codziennością, czasami zabawną, czasami przygnębiającą, zawsze barwną i egzotyczną.

źródło opisu: Wydawnictwo Diecezji Tarnowskiej Biblos

źródło okładki: http://www.biblos.pl/