Zdobędziesz miłość, jakiej pragniesz

Wydawnictwo: Rebis
poradniki

Zdobędziesz miłość, jakiej pragniesz to doskonały poradnik dla par małżeńskich. Autor, doświadczony terapeuta, dzieli się z czytelnikami swoją wiedzą na temat psychologii związków małżeńskich i pomaga im przekształcić związek w trwałe źródło miłości i przyjaźni, a także uzdrowić siebie nawzajem i wspólnie osiągnąć pełnię istnienia. Książka ta nauczy wszystkie pary odnaleźć miłość ukrytą wśród nieporozumień i konfliktów. Jest to prawdziwa kopalnia wiedzy popartej ćwiczeniami praktycznymi, o tym, jak stać się oddanymi przyjaciółmi w intymnym związku.

MoWi | 2011-02-17
Przeczytana: 17 lutego 2011

Według mnie jedna z lepszych książek jakie czytałam na temat związków. Szczerze polecam!

mka17t | 2014-01-06
Margerytka | 2013-12-21