zdobędziesz miłość jakiej pragniesz

Wydawnictwo: Rebis

Zdobędziesz miłość, jakiej pragniesz to doskonały poradnik dla par małżeńskich. Autor, doświadczony terapeuta, dzieli się z czytelnikami swoją wiedzą na temat psychologii związków małżeńskich i pomaga im przekształcić związek w trwałe źródło miłości i przyjaźni, a także uzdrowić siebie nawzajem i wspólnie osiągnąć pełnię istnienia. Książka ta nauczy wszystkie pary odnaleźć miłość ukrytą wśród nieporozumień i konfliktów. Jest to prawdziwa kopalnia wiedzy popartej ćwiczeniami praktycznymi, o tym, jak stać się oddanymi przyjaciółmi w intymnym związku.

Asia | 2011-03-29
Przeczytana: 29 marca 2011