Księga rekordów Guinnessa

The Guinness Book of Records
rekordy, guiness, pierwsze wydanie
popularnonaukowa
Paskuda

Po raz pierwszy wydana w języku polskim, w 1989, Księga Rekordów Guinnessa. Zawiera spis najbardziej osobliwych osiągnięć w różnych dziedzinach. Bogato ilustrowana.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Felzmann | 2014-07-09
Przeczytana: 1992 rok

Dostałem ją od Mikołaja i byłem zawiedziony. Grymasiłem strasznie, a gdy w końcu wskoczyłem do łóżka to rozbeczałem się na dobre, bo liczyłem na jakąś encyklopedię futbolu. Tak było.

przmo | 2015-06-18

Niestety brak na tej stronie <i>"Księgi rekordów Guinnessa - 1997"</i> jednak zaznaczyłem tą obecną tutaj bym łatwiej mógł się odnaleźć w swoich zbiorach :))

Anna | 2017-05-20
Na półkach: K 1, Przeczytane, Posiadam