Układanie serwetek

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Kunsztownie złożone serwetki są ukoronowaniem odświętnie nakrytego stołu i świadczą o tym, że gospodyni ma talent do tworzenia stylowego nastroju. W prezentowanej książeczce za pomocą prostych opisów popartych licznymi zdjęciami wskazujemy, jak zmienić serwetkę z papieru lub tkaniny w obiekt przyciągający wzrok: kieszonkę, melonik, szparagi, szpiczastą czapeczkę, wachlarz, wieżyczkę, biskupią czapkę, pantofelek-orchideę, kolumnę, cygaro, obelisk, falę, tulipan, lilię, karczocha, palmę.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!