Pismo nie kłamie

Wydawnictwo: Astrum
grafologia

Czy wiesz, o czym świadczą faliste linie w piśmie, albo jak przejawia się w nim trzeźwość umysłu? Chcesz poznać, w jaki sposób pisze człowiek, który fascynuje kobiety i nie może się od nich opędzić? Czy zdajesz sobie sprawę, że czasem wystarczy podpis, aby stwierdzić jaka choroba nęka piszącego? Już same te pytania zdają się nieprawdopodobne, a co dopiero odpowiedzi! Ale, choć zdumiewające, są jak najbardziej prawdziwe! Dlatego ich autor, Rafał Schermann, zdobył sławę na całym świecie i słusznie uważany jest za zagadkę, za jedyny, bezprzykładny fenomen, niejednokrotnie analizowany przez najwybitniejsze umysły epoki.Pismo nie kłamie to zbiór dokładnych objaśnień, wyczerpujących opisów badanych przez Schermanna przypadków. Zbiór dlatego tak wartościowy, że autor zdradza w nim tajniki swej metody, pozwalając nam na samodzielne, fascynujące wycieczki w świat grafologii.

Outcast | 2015-12-14
Na półkach: Przeczytane, Psychologia