Z prawem na ty

Wydawnictwo: Zakamycze
prawo
poradniki

Publikacja ma stanowić przewodnik po prawie – po jego różnych dziedzinach, obszarach praktycznego zastosowania. Książka może być także używana jako podręcznik, przez wszystkich tych, którzy prowadzą zajęcia dotyczące podstaw prawa – powstała bowiem i jest wykorzystywana w ramach zajęć praktycznych "Prawo na co dzień", prowadzonych już od ponad czterech lat na Wydziale Prawa Uniwersytetu...

Książka może być także używana jako podręcznik, przez wszystkich tych, którzy prowadzą zajęcia dotyczące podstaw prawa – powstała bowiem i jest wykorzystywana w ramach zajęć praktycznych "Prawo na co dzień", prowadzonych już od ponad czterech lat na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego (obecnie także na kilku innych polskich uniwersytetach).

Celem jest pokazanie efektywnego łączenia wiedzy o przepisach prawa z praktycznym ich wykorzystaniem.

źródło opisu: http://www.techniczna.com.pl/default.asp?isbn=83-88114-13-1

marcelini jankos | 2011-05-05