Życie w radości

Living with joy
839152731X
poradniki
boseti

Kroczenie ścieżką radości jest naszym zadaniem i przeznaczeniem. Najpopularniejsza książka Orina uczy, jak kochać i wspierać siebie, jak pozytywnie kształtować swoje relacje ze światem i ludźmi oraz jak podążać za głosem serca. Możemy zmieniać świat wybaczając, promieniując miłością, tolerancją i równowagą wewnętrzną. To proste i zarazem głębokie przesłanie pokazuje, jak osiągać jasność...

Kroczenie ścieżką radości jest naszym zadaniem i przeznaczeniem.

Możemy zmieniać świat wybaczając, promieniując miłością, tolerancją i równowagą wewnętrzną. To proste i zarazem głębokie przesłanie pokazuje, jak osiągać jasność umysłu, pewność siebie, spokój emocjonalny i moc - cechy niezbędne do szczęścia.

Poznasz znaczenie wdzięczności, uzyskasz nowe perspektywy, rozbudzisz własną mądrość, zaczniesz dostrzegać ukryte dotąd walory życia i bardziej doceniać siebie.

Życie w radości to podręcznik, który przygotowuje do zmian, spełnienia istotnych pragnień, życia w światłości i w poczuciu wykorzystania pełni swoich możliwości.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: źródło własne

boseti | 2013-03-02
Przeczytana: 15 lutego 2013

Taki pospolity tytuł a wiedza z tej książki sprawi, że Twoje życie będzie dużo lepsze. Warto przeczytać, wtajemniczeni zrozumieją.

Edyta | 2018-06-05
keizo | 2018-04-14