Potęga nieskończonego bogactwa

Wydawnictwo: Kos
Miracle Power for Infinite Riches
poradniki
Karol Cetlin

Weź życie w swoje ręce. Świadomie wybierz radość i obfitość. Masz dane ci przez Boga prawo do dobrobytu. Odkryj moc boską w sobie. Rozwiń moc duchową i mentalną, moc, która graniczy z cudem. Udaj się na swoją nową drogę odkryć i rozwoju swoich zdolności -jest wspaniała. Człowiek jest tym, czym są jego myśli. Treści naszych myśli i przekonań kształtują naszą osobowość, wywierają wpływ na nasze...

Człowiek jest tym, czym są jego myśli. Treści naszych myśli i przekonań kształtują naszą osobowość, wywierają wpływ na nasze życie, określają naszą przyszłość.

Dr Joseph Murphy w przystępny sposób, w oparciu o psychologię stosowaną, wyjaśnia zasady działania pozytywnego myślenia. Autor przekazuje proste metody i techniki, dzięki którym można osiągnąć akceptację życia, bezwzględnie budujące nastawienie do życia oraz spełnić upragnione marzenia. Ta interesująca książka ukazuje, jak osiągnąć idealne bogactwa duchowe i jak urzeczywistnić dobrobyt w życiu materialnym.

Książki dr. Josepha Murphy'ego przetłumaczono na liczne języki, a miliony należą do jego czytelników. Jego bestsellerem jest Potęga podświadomości, książka znana szeroko w świecie. Wielki nauczyciel pozytywnego myślenia mieszkał w Laguna Hills w Kalifornii, gdzie zmarł w grudniu 1981 roku.

Jak dla mnie ten poradnik jest zbyt naciągany. Może faktycznie jestem bardziej pesymistką niż optymistką, ale nie wierzę w to, że jak zacznę codziennie sobie mówić "jestem bogata, mądra i piękna", to tak się stanie. Mogę jedynie w to naprawdę wierzyć i poprawiać sobie tym samopoczucie, ale same słowa i wiara niczego nie zdziałają. Bóg może wiele, jednakże człowiekowi nic nie przyjdzie z samego gadania i pocieszania siebie.
Szkoda, że "Potęga nieskończonego bogactwa" nie przypadła mi do gustu, bo dostałam tę książkę od kuzyna i będę się czuła źle z myślą, że dał mi coś, co mi się nie spodobało. No, ale są gusta i guściki.

KasiaW | 2014-05-13
Przeczytana: 01 maja 2014

Po przeczytaniu 5 książek tego Autora obiecałam sobie zaprzestać zgłębiania Jego twórczości ale w bibliotece kolejne tytuły wpadły mi w ręce. "Potęga nieskończonego bogactwa" miło mnie zaskoczyła. Jest gorsza od "PP" ale lepsza do "Mocy przyciągania pieniądza". Moim zdaniem ma lepsze opowieści, "kazania", modlitwy i afirmacje. Trafiły do mojej wyobraźni niektóre z nich. Mamy tu opowieści nie tylko o bogactwie materialnym ale również innych aspektach naszego życia. Z chęcią sięgnęłam po kolejną "Nieskończone źródło twojej mocy". Opowieści Murphy'ego są bardziej albo mniej wiarygodne ale nie jestem w stanie uwierzyć w historie o kobietach, którym z dnia na dzień szef, prezes, bogaty biznesmen, prawnik, lekarz, bogaty kontrahent itd. oświadcza się i żyją w bogactwie i bla, bla bla... Gdzie mężczyźni, którym udało się stworzyć związek z Panią prezes, dyrektor itd.? Nie znalazłam ani jednego takiego przypadku w żadnej książce tego autora. Pomijając ten element treść tej książki podobała...

mdrozecka | 2017-02-16
Przeczytana: 01 stycznia 2014

Świetna książka warto przeczytać :) Polecam.

kamilenko | 2017-07-03
Przeczytana: 14 lipca 2016