Sekret spełnionego życia

978-83-246-3616-7
prawo przyciagania
poradniki
boseti

Studiuj tę książkę Nie wyobrażaj sobie, że Twoje marzenia się spełniają. Żyj po prostu tak, jakby były już faktem. I z euforią obserwuj, jak wyrasta wokół Ciebie rzeczywistość ze snu. Twoje bogactwo, Twoje świetne zdrowie, awans, sukces i wszelkie powodzenie - to autentycznie istnieje. Musisz tylko tchnąć ducha w myśl. Myśli, od których wszystko się zaczęło Bez końca opracowujesz cudowną...

Studiuj tę książkę

Myśli, od których wszystko się zaczęło

Bez końca opracowujesz cudowną receptę na powodzenie, awans czy dobrą kondycję? Nie wiesz, gdzie ukryte jest źródło wielkości, zdrowia i bogactwa? Przestań szukać. Tak naprawdę we wszechświecie istnieje tylko jedna rzecz będąca sekretem spełnionego życia. Prawdziwy sekret jest tuż przed Tobą. Wystarczy, że poznasz myśli zawarte w tej książce, a zmienisz wszystko. A właściwie... zmienisz tylko jedną rzecz. Najważniejszą.

Czy wiesz, czym różni się człowiek bogaty od biednego? Sekretem tej odmienności jest... sposób myślenia! Możesz kreować rzeczy w myślach, a następnie odciskać myśl w bezkształtnej substancji i tworzyć... swój świat. Zyskasz wówczas dar realizacji ambicji i pragnień.

Wciąż zastanawiasz się, jak to możliwe? Zacznij studiować tę książkę. Ten klasyk literatury sukcesu z 1910 roku stał się inspiracją wszystkich późniejszych dzieł dotyczących prawa przyciągania oraz motywacji. Książka oparta jest na wiedzy naukowej. Monistyczna teoria wszechświata ?według której materia, umysł, świadomość i życie są przejawem jednej substancji ? jest obecnie powszechnie uznawana. Wszyscy ludzie zostali stworzeni z tej samej inteligentnej substancji, a więc wszyscy noszą w sobie te same podstawowe moce i możliwości. Nie wiadomo tylko, gdzie znajduje się granica psychicznych sił człowieka; nie wiadomo nawet, czy taka granica w ogóle istnieje.
Wielcy ludzie są zawsze więksi niż ich czyny. Uruchom sprawczą moc myśli!

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion