Strasznie ważna rzecz

Wydawnictwo: Pascal
Ag2S

Długo oczekiwane wydanie najbardziej znanego i lubianego zbioru wierszyków Danuty Wawiłow z pięknymi ilustracjami Teresy Wilbik. To zaproszenie do krainy dzielnych kałużystów, złotego parasola, niewidzialnej plasteliny i wielu strasznie ważnych rzeczy. Dla dzieci odkrywcza, pełna niespodzianek podróż, dla rodziców sentymentalny powrót do czasów dzieciństwa, spotkanie po latach z ukochanymi...

To zaproszenie do krainy dzielnych kałużystów, złotego parasola, niewidzialnej plasteliny i wielu strasznie ważnych rzeczy. Dla dzieci odkrywcza, pełna niespodzianek podróż, dla rodziców sentymentalny powrót do czasów dzieciństwa, spotkanie po latach z ukochanymi bohaterami.

Pełne ciepła, zabawne i mądre wiersze o ważnych sprawach.

źródło opisu: Pascal, 2010

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Abee | 2015-02-12
Przeczytana: 26 grudnia 1978

Niezwykłe wiersze niezwykle zilustrowane. Absolutnie wzorcowy przykład podejścia do małego czytelnika - od strony literackiej i plastycznej.

Justyna Chylak | 2016-05-01
Przeczytana: 1990 rok

Niezapomniany tomik z dzieciństwa - niezwykła dawka humoru i dziecięcego spojrzenia na rzeczywistość. Polecam wszystkim dzieciom i dorosłym też :)

kira-klux | 2016-08-16
Agnieszka | 2014-11-30