Wiersze

wawiłow wiersze
wierszyki, piosenki
wawiłow wiersze

Wspaniałe wiersze.

Jako osoba posiadająca dzieci i mająca kontakt z dziećmi w pracy uważam, że ten zbiór wierszy Danuty Wawiłow jest fantastyczną lekturą. Fantastyczną z kilku powodów, a jednym z nich jest fakt, dzieci czytają chętniej wiersze humorystyczne. A poczucia humoru Pani Danucie odmówić nie można.

Tematami wierszy są m.in. świnka (jako choroba - wyobrażacie sobie żart z choroby?),...

• Książki moich dzieci
  • Złota Lista 4+