Nowi przyjaciele Misia Uszatka

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Miś Uszatek". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
A--

Kolejna książka z serii przygód zabawnego i sympatycznego Misia z klapniętym uszkiem- Misia Uszatka. Jakich nowych znajomych pozna Miś Uszatek i jakie będzie miał przygody? Dowiesz się tego czytając opowiadania Janczarskiego. Czesław Janczarski napisał 5 książeczek o Misiu Uszatku: 1960 – “Przygody i wędrówki Misia Uszatka” 1963 – “Nowi przyjaciele Misia Uszatka” 1964 – “Gromadka Misia...

Czesław Janczarski napisał 5 książeczek o Misiu Uszatku:
1960 – “Przygody i wędrówki Misia Uszatka”
1963 – “Nowi przyjaciele Misia Uszatka”
1964 – “Gromadka Misia Uszatka”
1967 – “Bajki Misia Uszatka”
1970 – “Zaczarowane kółko Misia Uszatka”

Ilustracje Zbigniew Rychlicki

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Przemek | 2012-10-04
Przeczytana: 2008 rok

Mój ulubiony tom przygód Misia Uszatka. Niewinne, króciutkie historyjki, stworzone wprost dla najmłodszych, którzy dopiero co porzucają etap książeczek tekturowych. Przeczytałem to córce niezliczoną ilość razy, doszedłem w końcu nawet do sporej wprawy w "czytaniu na głosy", chociażby kiedy Pajacyk Bimbambom mówi "grubym głosem": "Jestem doktor Bimbambom, zaraz będę cię leczył". Ba, jak widać, umiem wciąż partie tekstu na pamięć. Całość czytała mi się "jak woda", czego nie mogłem w pełni powiedzieć o pozostałych tomach, gdzie niektóre fragmenty nie składały mi się dobrze w całość, lub odbierałem je jako wymuszone.

inkaa2000 | 2016-02-09
Przeczytana: 09 lutego 2016

Jak to dobrze mieć dzieci i trochę ,,z przymusu", a trochę z sentymentu wracać do bajeczek z dzieciństwa... Czytałam pięcioletniej córce, nie pozwoliła odłożyć książeczki, dopóki się nie skończyły opowiastki o Misiu z klapniętym uszkiem... i doszłam do wniosku, że pewne wartości jednak nigdy nie przemijają...

Lena | 2016-02-09
Na półkach: 2016, Przeczytane